Talsu novada Sporta skolas badmintona apskats 2017.gada nogalē

Talsu novada Sporta skolas badmintona apskats 2017.gada nogalē

Iedibinot jaunu tradīciju un dodot iespēju jauniešiem Latvijā sacensties ar sava vecuma spēlētājiem, tika organizēts “Latvijas Kauss” badmintonā 4 posmos. 1. posma sacensības notika Valmierā, 2. posms – Talsos, bet 3. un 4. posms Rīgā.

Talsu badmintonisti piedalījās visos posmos un sasniedza labus rezultātus, par ko liecina saņemtie apbalvojumi. “Latvijas Kauss” badmintonā kopvērtējuma rezultāti:

MS U-11

1.vieta – Pēteris Vārna

2.vieta – Aleksis Emiljans Kviesis

MS U-15

2.vieta – Patriks Kandis

MS U-17

1.vieta – Kristaps Vārna

 

Skolēnu ziemas brīvlaiks nav iemesls, lai Talsu badmintonisti atpūstos. 27. decembrī Jelgavā kā gada noslēdzošais turnīrs norisinājās “Vecgada badmintons Jelgavā”.

B grupas vīriešu vienspēlēs 24 spēcīgu dalībnieku konkurencē PATRIKS KANDIS izcīnīja 2.vietu, KRISTAPS VĀRNA 6.vietu, MĀRTIŅŠ VĀRNA 14.vietu, MATĪSS BISENIEKS 16.vietu, IVARS PONE 19.vietu, HENRIKS JANKEVICS 20.vietu, TOMIJS DĒRINGS 24.vietu.

B grupas vīriešu dubultspēlēs 12 pāru konkurencē ARTIS MATĪSS PUTNIŅŠ / KRISTAPS VĀRNA ieguva 6.vietu, PATRIKS KANDIS / MATĪSS BISENIEKS – 8.vietu.

 

 

 

 

Ar to 2017.gada notikumi Latvijas badmintona dzīvē nebeidzas. 28.decembrī Valmierā Latvijas labākais badmintonists Niks Podosinoviks dalījās ar savu iegūto pieredzi Dānijā. Dienas treniņnometnei varēja pieteikties ikviens badmintona spēlētājs. No Talsiem šo iespēju izmantoja 3 jaunieši – NIKOLA KALNIŅA, ALEKSIS EMILJANS KVIESIS, PATRIKS KANDIS.

 

Treneris Edgars Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts