Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām

Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām

Piektdien, 1.februārī Talsu sporta hallē notika Talsu novada sporta skolas organizētās sacensības vieglatlētikā U-18 un U-20 vecuma grupām. Sacensībās piedalījās dalībnieki gan no Talsiem, Rojas, Kuldīgas, Tukuma, Ventspils novada, Ventspils pilsētas, Kandavas novada. Mūsu vieglatlēti godalgotas vietas izcīnīja:

U-18 – Kaspars Lejnieks izcīnīja 2.vietu 60m, Jēkabs Kļaviņš – 3.vietu 60m skriešanā, Markuss Vītols 2.vietu tāllēkšanā, Alise Paipala izcīnīja 1.vietu augstlēkšanā, Megija Medne 2.vietu augstlēkšanā, Elza Elizabete Stīpniece 1.vietu izcīnīja lodes grūšanā.

U-20 – Intars Barčevskis izcīnīja 1.vietu 60 m un 1.vietu augstlēkšanā, Luīze Katrīna Zeļģe izcīnīja 1.vietu 60 m un 1.vietu 60 m/b, Una Diāna Veipāne 2.vietu 60 m un 3.vietu tāllēkšanā, Beāte Goba izcīnīja 1.vietu lodes grūšanā un 3.vietu 60 m, Krišjānis Suntažs izcīnīja 1.vietu tāllēkšanā un Lelde Lukševica 2.vietu lodes grūšanā.

Rezultāti:

https://athletics.lv/lv/event/36528/talsu-novada-sporta-skolas-atklatas-sacensibas-vieglatletika-u-18-u-20-vecumu-grupai

Treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts