Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16

Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16

Š.g. 20. janvārī Talsu sporta hallē notika Talsu novada Sporta skolas rīkotās atklātās sacensības vieglatlētikā. Sacensības bija ļoti apmeklētas. No Saldus, Liepājas novada, Ventspils novada, Ķekavas, Tukuma, Kuldīgas, Kandavas un Talsiem bija ieradušies ap 120 dalībnieku. No Talsu novada Sporta skolas sacensībās piedalījās Alise Paipala , Elīza Andra Krūmiņa, Viktorija Tīna Kristovska, Annija Augšpule, Elza Smilškalne, Un Veipāne, Sanija Krauze, Līna Vadone, Ramona Marta Ribakova, Elza Stīpniece, Ance Skudra, Beāte Goba, Lelde Lukševica, Sintija Kovaļčuka, Evelīna Malvīne Pirvite, Keita Dedze, Kārlis Āboliņš, Rūdolfs Krūmiņš, Krists Doniņš, Markuss Vītols, Daniels Kalnavs, Pēteris Laursons, Valters Liepiņš, Kārlis Āboliņš.

Treneris Mārcis Štrobinders:   ” Labas sacensības , daudz dalībnieku no visas Kurzemes , un sasniegti personiskie rekordi visām meitenēm. Atliek tikpat aktīvi trenēties tālāk un rezultāti neizpaliks.

PROTOKLI Vieglatlētika-Talsi-20.01.17. – kopija

Treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts