Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-14

Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-14

Piektdien, 25. novembrī Talsu sporta hallē notika Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 vecuma grupai. Dalībnieki sacentās 5 disciplīnās: 60 m/b, 60 m, tāllēkšanā, augstlēkšanā un lodes grūšanā. Dalībnieki bija ieradušies gan no Ventspils, Kuldīgas, Rojas, Jūrmalas, Kandavas un Tukuma. Rezultātiem dalībnieki varēja sekot līdzi uz lielā ekrāna. Tika izmantota arī elektroniskā laika ņemšanas iekārta, kas atbilst starptautiskiem vieglatlētikas standartiem. Talsu novada Sporta skolas audzēkņi arī izcīnīja godalgotas vietas: 60 m/b 1.vietu izcīnīja Aksels Kēnigsvalds, bet meiteņu konkurencē 3.vietu – Krista Vicinska. Arī tāllēkšanā nepārspēts bija Aksels Kēnigsvalds, bet augstlēkšanā izcīnīta 3.vieta. Lodes grūšanā 1.vieta Kristeram Buceniekam zēnu konkurencē, bet meiteņu konkurencē mums dubultuzvara – Krista Vicinska 1.vietā un Marta Vāne 2.vietā.

Gaidīsim līdzjutējus nākošajās vieglatlētikas sacensībās U-16 grupai jau 2.decembrī!

Treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts