Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 grupai

Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 grupai

Piektdien, 18.janvārī Talsu sporta hallē notika Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 grupai. Sacensībās piedalījās vairāk kā 120 vieglatlēti no Talsiem, Kandavas, Ventspils un Ventspils novada, Vecumnieku novada, Rojas un Tukuma. Vieglatlēti sevi varēja pierādīt divās no sešām disciplīnām – tāllēkšanā, augstlēkšanā, 60 metru barjerskriešanā, 60 metru skriešanā, pildbumbas mešanā un 600 metru skriešanā. Talsu novada Sporta skolas audzēkņu labākie rezultāti: Anna Liene Bērziņa izcīnīja divas medaļas, 60m iegūts sudrabs un tāllēkšanā bronza; divas medaļas arī Kārlim Lūkasam Kolodam, viņš nepārspēts palika gan tāllēkšanā, gan 60m/b skriešanā; Norai Veinbergai lodes grūšanā 2.vieta; Rūtai Līvai Grakovskai augstlēkšanā 2.vieta.

Nākamās vieglatlētikas sacensības Talsos notiks 1.februārī.

Rezultāti:

Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 vecumu grupai

Vieglatlētikas treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts