Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā noslēgušās

Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā noslēgušās

Piektdien noslēdzās Talsu novada Sporta skolas organizētās vieglatlētikas sacensības.

Trīs piektdienas pēc kārtas Talsu novada Sporta skola organizēja vieglatlētikas sacensības dažādām vecuma grupām. Sacensībās piedalījās gan Talsu, Rojas, Liepājas, gan Ventspils, gan Kuldīgas, gan Tukuma, Jūrmalas vieglatlēti.

2.decembrī sacensības bija U-16 vecuma grupai, kur arī Talsu vieglatlēti izcīnīja godalgotas vietas. 60m skriešanā 3.vietu izcīnīja Emīls Stirna, viņam 2.vieta arī 60m/b un 3.vieta tāllēkšanā. Anhela Lūse izcīnīja 1.vietu augstlēkšanā un 3.vietu 60 m/b. Raiens Tesļuks izcīnīja 1.vietu tāllēkšanā un 3.vietu 60 m/b. Augstlēkšanā 1.vietu ieguva Viks Viljams Donis.

9.decembrī sacensības notika U18 un U20 vecuma grupai. Sacensībās jaunieši sacentās ne tikai augstlēkšanā, tāllēkšanā, lodes grūšanā 60 m barjerskriešanā un 60 m skriešanā, bet arī trīssoļu lēkšanā.

U-20 grupas labākie rezultāti sporta skolas audzēkņiem:

Kārlis Reinbergs 60m izcīnīja 1.vietu; 60 m/b 1.vietu. Patrīcija Jansone 60m/b izcīnīja 1.vietu, tāllēkšanā 1.vietu, trīssoļu lēkšanā 1.vietu. Alise Paipala 60 m/b izcīnīja 2.vietu, tāllēkšanā 2.vietu, a/l 1.vietu. Emīlija Oša 60 m/b izcīnīja 3.vietu, tāllēkšanā 3.vietu, augstlēkšanā 3.vietu.

U-18 grupas labākie rezultāti sporta skolas audzēkņiem:

Kārlis Lūkass Koloda izcīnīja 1.vietu 60 m/b, tāllēkšanā 1.vietu. Adriana Feldmane tāllēkšanā 3.vietu, Kārlis Feldmanis tāllēkšanā 3.vietu. Augstlēkšanā Rūta Līva Grakovska izcīnīja 1.vietu. Lodes grūšanā Viktorija Tīna Kristovska izcīnīja 3.vietu.

Kā iepriekš, arī šoreiz rezultātiem līdzi varēja sekot uz lielā ekrāna un skrējienos laiks tika ņemts ar elektronisko laika ņemšanas iekārtu, kas atbilst starptautiskiem vieglatlētikas sacensību standartiem.

Rezultāti:

https://athletics.lv/lv/event/39013/competitions

https://athletics.lv/lv/event/39012/competitions

 

Linda Bresme

Direktora vietniece izglītības jomā

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts