Talsu novada Sporta skola/Roja U12 komandas noslēdz sezonu

Talsu novada Sporta skola/Roja U12 komandas noslēdz sezonu

Nedēļas nogalē abas Talsu novada Sporta skola/Roja U12 komandas aizvadīja pēdējās spēles sezonā.

“Pirmā U12 komanda jau visas sezonas garumā pierādīja, ka ir piederīga pašām spēcīgākajām komandām. Pēdējās spēlēs uzvarot Gulbeni un Valmieru, bet piekāpjoties Kraukļa VEF un Ogres komandām, noskaidrojās, ka komanda izcīnījusi 10. vietu Latvijā, paliekot nieka 2 uzvaru attālumā no dalības Finālsacensībās, kur kvalificējās astoņas labākās komandas,” stāsta treneris Edgars Priede.

Otrajā U12 komandā liela daļa bija par vienu gadu jaunāki spēlētāji. Basketbolisti šajā sezonā guva pieredzi un meistarību. Kopvērtējumā zēni no 48 komandām ieguva 36. vietu.

“Liels gandarījums par 10. vietu pirmajai komandai – ļoti garās sezonas gaitā gāja kā pa kalniem un lejām, tomēr beigās parādījām ļoti labu sniegumu un pelnīti ieguvām desmito vietu kopvērtējumā. Nedaudz pietrūka līdz fināliem, bet to atstājam izaugsmei! Ar šādu attieksmi panākumi neizpaliks,” komentē treneris Edgars.

Treneris uzsver, ka ir patīkami redzēt arī otrās komandas progresu sezonas gaitā, jo basketbolisti ir ieguvuši ļoti vērtīgu pieredzi, kā arī guva motivāciju turpināt strādāt un sevi pilnveidot treniņos.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts