“Talsu novada kauss badmintonā 2024” 1.posms

“Talsu novada kauss badmintonā 2024” 1.posms

  1. februārī Talsos notika badmintona sacensības “Talsu novada kauss badmintonā 2024” 1.posms. Sacensībās piedalījās 78 dalībnieki no 12 Latvijas klubiem.

U11 meiteņu vienspēlēs visas 4 dalībnieces bija no Talsiem. 1. vietu izcīnīja Lelde Leja, 2. vietu – Madara Anmane, 3. vietu – Viktorija Šulca, 4. vietu – Melānija Šulce.

U13 meiteņu vienspēlēs bija 9 dalībnieces, no kurām 1. vietu izcīnīja Jasmīna Volfa, bet Kate Pretice palika 4. vietā. U13 zēnu vienspēlēs bija 4 dalībnieki, no kuriem nepārspēts palika Endijs Ezeriņš, izcīnot 1. vietu, savukārt Māris Tomsons ieguva 2. vietu un Miks Boldans 3. vietu.

A grupas vīriešu vienspēlēs bija 8 dalībnieki. Andrejs Vilnis izcīnīja 2. vietu, Ričards Klāvs Miezītis – 4. vietu. A grupas jauktajās dubultspēlēs no 4 pāriem A. Vilnis un E. Freija ieguva 2. vietu, R.K. Miezītis un M. Romaņuka – 3. vietu, A.E. Kviesis un A. Zeiferte – 4. vietu.

B grupas vīriešu vienspēlēs 14 dalībnieku konkurencē Toms Moiseičuks ieguva 9. vietu un Alekss Deniss Dimiņš – 10. vietu. B grupas vīriešu dubultspēlēs no 7 pāriem A.E. Kviesis un A. Vilnis ieņēma 1. vietu, R.K. Miezītis un T. Moiseičuks – 3. vietu, A.D. Dimiņš un A. Znotiņš – 4. vietu, V. Brālis un A. Laucis – 7. vietu, B grupas sieviešu vienspēlēs nepārspētas palika Talsu sportistes, kuras pirmās 4 vietas sadalīja savā starpā. No 8 dalībniecēm Evelīna Freija izcīnīja 1. vietu, Andželika Zeiferte – 2. vietu, Melisa Romaņuka – 3. vietu, Dārta Zandberga – 4. vietu.

C grupas vīriešu dubultspēlēs no 9 pāriem augstāko rezultātu ieguva Valters Brālis, izcīnot 3. vietu, A. Laucis ieguva 4. vietu, Kristofers Brūveris –  6. vietu, bet Artūrs Zviedriņš – 7. vietu. Viskuplākajā skaitā pārstāvēta bija sieviešu vienspēļu C grupa – 19 dalībnieces. Augsto 3. vietu izcīnīja Madara Leinarte, 6. vietu – Ance Marta Neivarte, 8. vietu – Esmeralda Eihlere, 9. vietu – Anna Tīruma, 12. vietu – Kelina Lauvenšteine. Šīs pašas dalībnieces pirmo reizi izmēģināja spēkus dubultspēlēs. No 6 pāriem A.M. Neivarte un A.Tīruma ieņēma 2. vietu, E.Eihlere un M. Leinarte – 3. vietu, bet K. Lauvenšteine, spēlējot kopā ar Liepājas sportisti, ieguva 4. vietu.

Informāciju sagatavoja treneris E. Kviesis un P. Kandis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts