Talsu novada atklātās skolēnu sacensības basketbolā

Talsu novada atklātās skolēnu sacensības basketbolā

25.novembrī Talsu sporta hallē risinājās Talsu novada atklātās skolēnu sacensības basketbolā divās vecuma grupās (2000.-2001.g.dz .) zēni un meitenes,(1997.-1999.g.dz.) jaunieši un jaunietes.
Sacensībās piedalījās 8 skolas 18 komandas ar 136 dalībniekiem.
2000.-2001.g.dz.grupā zēniem pieteicās 6 komandas. Pēc iepriekšējā gada rezultātiem skolas tika sadalītas divās grupās. A grupā cīnījās Rojas vidusskolas, Talsu Valsts ģimnāzijas un Stendes pamatskolas basketbolisti. B grupā tikās Talsu Kristīgās vidusskolas, Valdemārpils un Talsu 2.vidusskolas zēnu komandas. A grupā 1.vietā-Talsu Valsts ģimnāzija, 2.vietā-Rojas v-sk., 3.vietā-Stendes p-sk. komanda.B grupā uzvarēja Valdemārpils v-sk., 2.vietā-Talsu 2.v-sk., 3.vietā-Talsu Kristīgā v-sk. komanda.Finālā par 1.un 2.vietu tikās Talsu Valsts ģimnāzijas un Rojas vidusskolas zēni. Talsu Valsts ģimnāzijas komanda ar 26:14 pieveica Rojas vidusskolas komandu un izcīnīja 1.vietu. Talsu Valsts ģimnāzijas komandai uzvarēt un 1.vietu izcīnīt palīdzēja K.Blumbergs, E.Irbiņš, M.Ziemelis, D.Mūrnieks, R.Šnēbergs, D.Ūdris, A.Strikaitis, G.Āboliņš. Rojas komandai 2.vieta. Rojas komandā startēja K.Puntulis, M.Dīriņš, A.Šteinbergs, V.Hanzens, R.Kilmits, M.Segliņš, E.Krontāls. Par 3.-4.vietu notika cīņa starp Valdemārpils un Talsu 2.vidusskolas komandām. Valdemārpils v-sk. zēni ar rezultātu 19:15 pieveica Talsu 2.vidusskolas komandu un izcīnīja 3.vietu.Valdemārpils v-sk. komandā spēlēja V.Kasjaņenko, A.Stromanis, A.Ļaksa, J.Ragovskis, E.Jansons, K.Dzenis, D.Kacars, K.Nāckalns., 4.vietā-Talsu 2.visusskola, 5.vietā- Talsu Kristīgā vidusskola.6.vietā-Stendes pamatskolas komanda.
2000.-2001.g.dz.meitenēm spēlēja 5 komandas. Šajā grupā pārsteigumu sagādāja Vandzenes pamatskolas sporta skolotājas L. Jansones meitenes, uzvarot spēlēs visas pretinieku komandas un izcīnot komandu vērtējumā 1.vietu. Vandzenes pamatskolas komandā spēlēja R.Brauere, A.Bumbiere, B.Nagle, K.Rosoha, K.Roze, A.Stanga. 2.vietā Talsu Valsts ģimnāzijas audzēknes, kura tikai ar 8:14 piekāpās Vandzenes komandai. Talsu Valsts ģimnāzijas komandā spēlēja- V.Aleksīna, L.Brigmane, G.Maķevica, A.Liepiņa, T.Kaļinovska, R.Strazdiņa. Spēcīgas izrādījās arī Laidzes pamatskolas L.Karjuses audzēknes. Laidzes pamatskolas meitenes uzvarēja Talsu 2.vsk.un Rojas vsk.komandas, bet piekāpās Talsu Valsts ģimnāzijas un Vandzenes meitenēm. Laidzes pamatskola komandu vērtējumā spēja izcīnīt 3.vietu. Laidzes pamatskolas komandā spēlēja- S.Cīrule, M.Gailīte, A.Lindermane, L.Lukševica, L.Tračuka, L.Vasermane, D.Plivna, N.Kolībina,A.Haselbauma.4.vietā-Talsu 2.vidusskolas komanda.5.vietā –Rojas v-sk. komanda.
1999.-1997.g.dz.grupā jauniešiem cīnījās 4 komandas.Pārliecinoši spēcīgāki bija Rojas vidusskolas jaunieši uzvarot visās spēlēs un komandu vērtējumā izcīnīja 1.vietu. Rojas komandā spēlēja J.Kalniņš, S.Dūda, R.Puriņš, K.Soja, T.Bērziņš, J.Bite. 2.vietā Talsu 2.vsk. jaunieši, piedzīvojot vienīgo zaudējumu no Rojas jauniešiem ar rezultātu26:34.Talsu 2.vidusskolas komandā cīnījās K.Lapsiņš, N.Lībergs, K.Paegle, K.Treimanis, S.Gindra, K.Zabiņaks, H.Ziediņš, R.Ignašš. 3.vietā Talsu Valsts ģimnāzijas jaunieši- K.Alsbergs, J.Vēveris, R.Pūliņš, A,Ziediņš, D.Talents, M.Baumanis, R.Kits, V.Rubenis. 4.vietā-Talsu Kristīgās vidusskolas jaunieši.
1999.-1997.g.dz.grupā jaunietēm sacentās 3 komandas. Pirmo vietu izcīnīja Talsu Valsts ģimnāzijas jaunietes, pārliecinoši ar 21:6 uzvarot Rojas vidusskolas komandu, un 20:8 uzvarot Talsu 2.vidusskolas komandu. Talsu ģimnāzijas komandā spēlēja L.Cīrule, R.Meirupska, U.Paipala, D.Gulbe, E.Grence, E.Dzene, R.Amstere. 2.vietā Talsu 2.vidusskolas jaunietes-K.Jansone, L.Rudzika, A.Ošleja, A.Bulkina, E.Pētersone, I.Brandava, A.Tesļuka, A.Račkauska. 3.vietā-Rojas vidusskolas jaunietes-E.Dubure, L.Šitka, A.Grosbaha, D.Valdemāre, A.Zembaha, K.Perekreste, K.Simanoviča.
Par sacensību raitu norisi rūpējās sacensību galvenais tiesnesis Mārtiņš Ziediņš ar saviem audzēkņiem.
O.Vežuka .
Talsu NSS metodiķe. 25.11.2015.g.

Rezultāti pielikumā

2015.25.11.BASK, 2000-2001., 1997.-1999.g Rezultāti tabulas

Bildes

https://failiem.lv/u/9gkuf8ph

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts