Talsu novada atklātās sacensības vasaras biatlonā „Talsu kauss 2015”

Talsu novada atklātās sacensības vasaras biatlonā „Talsu kauss 2015”

    Sestdien 10. oktobrī Talsos tika aizvadītas gadskārtējās sacensības vasaras biatlonā „Talsu kauss 2015”. Sacensības pulcēja 37 dalībniekus, kas startēja masu startā un interesantajā Supersprinta distancē.
Kā pirmie 500m skriešanas distanci veica paši mazākie E grupas sportisti. Ātrākais zēniem sīvā cīņā izrādījās biatlonists Martins Ludeviks, uzreiz aiz sevis atstājot Raineru Krišmani.
D grupā distance jau bija jāveic ar divām guļus šaušanām. Šajā distancē uz starta stājās 11 zēni un meitenes. Ātrākais no zēniem bija Kristiāns Karlsbergs šautuvē kļūdoties 1 reizi, aiz viņa Rainers Balodis arī ar vienu kļūdu šautuvē, trešais Adrians Šņoriņš, kurs aizvēra visus 10 mērķus. Meitenēm ātrākā Karīna Bernāne netrāpot divus šāvienus, otrā Arta Pušņakova.
C grupā startējot astoņiem dalībniekiem ātrāko rezultātu uzrādīja madonietis Anrijs Pušņakovs, aiz sevis atstājot talsinieku Renāru Birkentālu, bet trešo rezultātu uzrādīja Gatis Reinbergs. Meitenēm šajā grupā Uzvaru izcīnīja mūsu Viktorija Spruģevica.
B grupā labākais Kārlis Fogelis netrāpīja astoņos mērķos, taču tas neliedza uzvarēt sacensībās. Otrajā vietā Aksels Bresme, bet trešajā Jānis Cimoška. Šajā grupā uz starta izgāja un uzvaru izcīnīja arī viena meitene Anna Konovalova no kluba A2/Sigulda.
Spraigākā cīņa bija vīriešu grupā, kur, lai būtu interesantāka cīņa tika apvienotas junioru un vīriešu grupa. Bet, lai varētu salīdzināt jauno censoņu un pieredzes bagāto veterānu spēkus, visām šīm grupām starts tika dots reizē. Ātrākais šajā skrējienā bija vīriešu grupas sportists Gints Lūsis, kurš savu neprecīzo šaušanu (16 soda apļi!) spēja kompensēt ar ātru soli distancē un finišā ieskriet kā uzvarētājs. Otrajā vietā ar 4 soda apļiem Latvijas junioru izlases sportists Andrejs Zikovs, bet trešajā vietā Kārlis Vanags. Veterāniem uzvaru izcīnīja kluba Aktive AP pārstāvis Andis Pušņakovs, aiz sevis atstājot mūsu Jāni Neimani un Gati Neimani.
Sacensības noslēdzās ar 600m Supersprinta distanci, kuras uzdevums ir ar 8 patronām aizvērt visus piecus mērķus vienā šaušanā, ja tas neizdodas dalībniekam jāveic 25 m soda aplis. Distancē startēja 11 dalībnieki. Kā precīzākais šāvējs un līdz ar to uzvaru “Talsu Kausa 2015 Supersprintā” izcīnīja Andrejs Zikovs, otrajā un trešajā vietā savu lielo pieredzi biatlonā apliecināja veterāni Andis Pušņakovs un Jānis Neimanis.
Paldies Talsu novada Pašvaldības Sporta nodaļai par diplomiem un Kultūras nodaļai par atskaņošanas sistēmas nodrošināšanu un Gaļas pārstrādes uzņēmumam “Skrīne”, par garšīgām balvām uzvarētājiem.

Rezultāti

Attēlu galeriju skatīt http://www.failiem.lv/u/zwkbjpf

Treneri: Kaspars Sakniņš, Andris Šņoriņš, Reinis Korsunovs, Jānis Neimanis.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts