Talsu novada atklātās meistarsacīkstes badmintonā – jauniešiem

Talsu novada atklātās meistarsacīkstes badmintonā – jauniešiem

DSCF1945

Katru gadu tās rīkojam maija vidū, kad jau jūtams siltums. Šogad bijām paredzējuši  sacensības 10.maijā, bet vēlāk iznāca datumu pārlikt par nedēļu ātrāk, jo 11.maijā noteikti piedalīsimies Rīgā Olimpiskajā centrā  pēdējā 4.kārtā BABOLAT Čempionātā, kur esam jau sagatavojuši  iespēju  izcīnīt kādā grupā lielo kausu. Šoreiz, Talsu sacensību laikā, saslima vairāki spēcīgi spēlētāji, kas darīja vieglāku cīņu pārējiem.           

Šoreiz spēlētāju izcīnītās vietas:

U-11 GRUPĀ  no regulāri spēlējošām  6 meitenēm ieradās tikai pati mazākā un centīgākā  DĀRTA  EIHENTĀLE ŠTERNA , kura cīnījās U-13 grupā ar lielākām meitenēm, izcīnot arī vairākas uzvaras, par to saņemot savā  U-11 grupā nopelnītu Zelta medaļu. Bet pārējās U-11 grupas meitenes bija katra savā garo brīvdienu ceļojumā.   U-11 GRUPĀ   MS  1.vietu līdzīgā cīņā izcīnīja MĀRTIŅŠ  VĀRNA, 2.v. PATRIKS  KANDIS, 3.v. HENRIKS GODHARDS JANKEVICS, RŪDOLFS DĀVIS  ĻAMZINS,  4.v. RAIVIS RUTKIS ( kurš mācās tikai 2.klasē, bet treniņus apmeklē ļoti centīgi, par to saņēma pārsteiguma balvu )   ZĒNU DUBULTSPĒLĒS  MD  1.vietā  MĀRTIŅŠ  VĀRNA un PATRIKS KANDIS,  2.v. RAIVIS RUTKIS  un  HENRIKS JANKEVICS.

U-13  GRUPĀ  WS   1.vietā  IEVA ABIGAILA VALGELINA,  2.v. NIKOLA  KALNIŅA,  3.v.  VIKTORIJA  GILBERTE,  4.v. SANTA  STRAUME, 5.v. ALISE PAULA STALIDZĀNE,  6.v. REBEKA     STAŠĀNE,  7.v. DĀRTA EIHENTĀLE ŠTERNA,  8.v. SABĪNE ALIKA,  9.v. ALISE GIREVICA.            MS   1.v.  AIGARS RODERIS-RODERTS,  2.v. KRISTAPS VĀRNA, 3.v. RAINERS APSĪTIS,  4.v. TOMS  KALNIŅŠ.      WD  1.v. IEVA VALGELINA un NIKOLA KALNIŅA,  2.v. SANTA  STRAUME un  ALISE PAULA STALIDZĀNE,  3.v. VIKTORIJA  GILBERTE  un  REBEKA STAŠĀNE.       MD   1.v.  AIGARS RODERIS-RODERTS  un KRISTAPS VĀRNA,  2.v. RAINERS APSĪTIS  UN TOMS KALNIŅŠ.   MIX  1.v. KRISTAPS VĀRNA un IEVA  VALGELINA,  2.v. AIGARS RODERIS-RODERTS  un  SANTA STRAUME.

U-15  GRUPĀ  WS  1.v. IEVA  VALGELINA,  2.v. ELZA  ĀBOLIŅA.

U-17  GRUPĀ   MS  1.v. RIČARDS  MEŽENIEKS,  2.v. MATĪSS  PUTNIŅŠ,  3.v. ANDRIS RAIVIS VERNERS, 4.v. ARTIS  EINŠTĀLS, 5.v. DĀVIS LĒVALDS,  6.v. ELVIJS RAUDIS,  7.v. HENRIKS  APSĪTIS,  8.v. SANDIS  ŠPRUNKS.       MD   1.v. ARTIS EINŠTĀLS un MATĪSS PUTNIŅŠ,  2.v. DĀVIS  LĒVALDS un  SANDIS  ŠPRUNKS,  3.v. HENRIKS APSĪTIS  un  ELVIJS RAUDIS.

 

Nākamās sacensības izbraukumā  Rīgas Olimpiskajā centrā BABOLAT čempionāta 4.kārta 11.maijā.

 

Ar cieņu,

Talsu novada SPORTA SKOLAS  Badmintona nodaļas treneris J.Pētersons.

 

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts