TALSU NOVADA ATKLĀTĀS MEISTARSACĪKSTES BADMINTONĀ

TALSU NOVADA ATKLĀTĀS MEISTARSACĪKSTES BADMINTONĀ

IMG_0626

 

Katru gadu, aprīlī, Talsos rīkojam Atklātās Meistarsacīkstes Badmintonā pieaugušajiem, uzaicinot citu novadu un pilsētu badmintona klubu sportistus. Šogad šīs sacensības notika 11.aprilī. Uz sacensībām ieradās daudz mūsu grupas spēlētāji, kuri tagad ir jau beiguši studijas un strādā.

Mūsu draugi no Ventspils badmintona kluba atbrauca savas treneres LĪGAS ZANKOVIČAS vadībā. Piedalījās arī stiprākie un drošākie Talsu novada Sporta Skolas audzēkņi.

 

Šoreiz dalībnieku izcīnītās vietas:

SIEVIEŠU VIENSPĒLĒS no 8 dalībniecēm 1.vietu izcīnīja ANNIJA KUZMA ( Talsu novada Sporta skolas audzēkne, kura šovasar pārstāvēs Talsus Latvijas Jauniešu Olimpiādē), 2.vietā LĪGA ZANKOVIČA (Ventspils trenere), 3.vietā SABĪNE SIMSONE (Talsu novada Sporta skolu beigusi meitene, kura tagad ir beigusi arī studijas un strādā Rīgā, bet visās sacensībās pārstāv Talsus), 4.vietā KRISTIANA MIRECKA (Talsu 2.vsk.), 5.vietā DANA DRAVNIECE (beigusi Talsu novada Sporta skolu, bet tagad studē Ventspilī un pārstāv Ventspili), 6.vietā ZANE MARIJA ARĀJA (Ventspils), 7.vietā  IEVA  GALIŅA  (Ventspils),  8.vietā  SABĪNE ALIKA (Talsu novada Sporta skola).

VĪRIEŠU VIENSPĒLĒS no 12 dalībniekiem 1.vietu izcīnīja KASPARS VALBERGS, 2.vietā RIHARDS PRIEDOLS (abi mūsu komandas slavenākie lielās paaudzes jaunekļi, kuri Talsu badmintona grupā un Sporta skolā spēlēja no paša sākuma, atvedot uz Talsiem daudz uzvaru no Latvijas lielākajiem turnīriem, abi spēlējuši arī Latvijas Jauniešu  Izlasē  Baltijas kausā izcīņā),  3.vietā  RIČARDS  MEŽENIEKS (Talsu novada Sporta skola),  4.vietā  MATĪSS  PUTNIŅŠ (Talsu novada Sporta skola),  5.vietā  ANDRIS  RAIVIS  VERNERS (Talsu novada Sporta skola), 6.vietā  RAIVIS  REINFELDS (Talsu novada Sporta skola),  7.vietā  PAULS  SPRUĢEVICS (Talsu novada Sporta skola), 8.vietā  KRISTAPS  VĀRNA (Talsu novada Sporta skola), 9.vietā  JĀNIS  RAĻĻA (Ventspils), 10.vietā  HARIJS  ARĀJS (Ventspils), 11.vietā  ALEKSS  DZIRVINSKIS (Talsu novada Sporta skola), 12.vietā  MĀRCIS  BEINAROVIČS (Talsu novada Sporta skola).

SIEVIEŠU DUBULTSPELĒS no 3 pāriem 1.vietā ANNIJA KUZMA un SABĪNE  SIMSONE (Talsu novada Sporta skola), 2.vietā   LĪGA  ZANKOVIČA  un  DANA  DRAVNIECE (Ventspils),  3.vietā  ZANE  MARIJA  ARĀJA  un  IEVA  GALIŅA  (Ventspils).

VĪRIEŠU DUBULTSPĒLĒS no 3.pāriem 1.vietā KASPARS VALBERGS un PAULS SPRUĢEVICS (Talsu novada Sporta skola), 2.vietā RIHARDS PRIEDOLS un RAIVIS REINFELDS (Talsu novada Sporta skola), 3.vietā HARIJS ARĀJS un JĀNIS RAĻĻA (Ventspils).

JAUKTAJĀS DUBULTSPĒLĒS no 6.pāriem 1.vietā KASPARS VALBERGS un SABĪNE SIMSONE (Talsu novada Sporta skola), 2.vietā ANDRIS RAIVIS VERNERS un ANNIJA KUZMA (Talsu novada Sporta skola), 3.vietā RAIVIS REINFELDS un  KRISTIANA  MIRECKA (Talsu novada Sporta skola), 4.vietā  JĀNIS  RAĻĻA  un  LĪGA  ZANKOVIČA (Ventspils),  5.vietā   PAULS  SPRUĢEVICS  un  DANA  DRAVNIECE ( Talsi – Ventspils), 6.vietā  HARIJS  ARĀJS  un  ZANE  MARIJA  ARĀJA (Ventspils).

 

Ar cieņu,

Talsu novada Sporta Skolas treneri Jānis Pētersons un Edgars Kviesis.

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts