Talsu novada atklātajā skolēnu olimpiādē futbolā 8.-9.klašu grupā uzvarēja Sabiles vidusskolas zēnu komanda

Talsu novada atklātajā skolēnu olimpiādē futbolā 8.-9.klašu grupā uzvarēja Sabiles vidusskolas zēnu komanda

Trešdien, 12. oktobrī Talsu  2.vidusskolas stadionā Talsu novada atklātajās skolēnu olimpiādē futbolā 8.-9.kl.gr.(2001.- 2002.g.dz.) zēniem un 10.-12.kl.gr. (2000.-1998.g.dz.) jauniešiem,  sacentās 10 vispārizglītojošo skolu audzēkņi, kopā 130 dalībnieki.

 Futbolā 8.-9.kl.gr.(2001.- 2002.g.dz.) zēniem pieteicās 9 skolu komandas. Pēc iepriekšējā gada sacensību rezultātiem skolas tika sadalītas divās grupās. A grupā spēlēja dalībnieki no Laucienes pamatskolas, Mērsraga vidusskolas, Talsu pamatskolas un Laidzes pamatskolas komandām. B  grupā sacentās Sabiles vidusskolas, Talsu 2.vidusskolas, Talsu Valsts ģimnāzijas, Dursupes pamatskolas un Talsu Kristīgās vidusskola komandas.

 A grupā pārliecinoši visās spēles  uzvarēja Laidzes pamatskolas komanda. B grupā stiprākā izrādījās Sabiles vidusskolas komanda. Tālāk notika izslēgšanas spēles.

Finālā par 1.-2.vietu tikās  Laidzes pamatskolas un  Sabiles vidusskolas komandas. Sabiles vidusskolas komanda ar 1:0 pieveica Laidzes pamatskolas komandu un  izcīnīja 1.vietu. Sabiles vidusskolas komanda saņēma kausu. Sabiles vidusskolas komandā spēlēja- K.Neilands, G.Bogdānovs, K.Zvaigzne, R.Eidejs, E.Bērziņš, I.Ošenbergs, K.Hartmanis, T.Grīslis, J.Prātiņš, E.Ošis.  Laidzes pamatskolas zēni ieguva 2.vietu. Laidzes pamatskolas komandā  spēlēja- A.Lindermane (vārtsargs), E.Uerts, R.Aišpurs, R.Mackevičs, E.Jonušs, N.Smilšklans, N.Stivriņš, R.Klismets, M.Alksnītis, A.Balodis. Finālā spēles   par 3. 4.vietu notika cīņa  starp Talsu 2.vidusskolas un Talsu Kristīgās vidusskolas zēnu komandām. Talsu 2.vidusskolas zēni ar 1:0 pieveica Talsu Kristīgās vidusskolas komandu un izcīnīja 3.vietu. Talsu 2.vidusskolas komandai uzvarēt palīdzēja –P.Laursons, R.Vitte, R.Tīfentāls, F.Vadonis, R.Birkentāls, V.Luģis, N.Grosbahs, P.Kunkulis, K.Kiseļevskis, K.Doniņš.  4.vietā-Talsu Kristīgā vidusskola, 5.vietā – Dursupes pamatskola, 6.vietā –Talsu pamatskola, 7.vietā –Mērsraga vidusskola, 8.vietā – Laucienas pamatskola, 9.vietā-Talsu Valsts ģimnāzijas komanda.

 Futbolā 10.-12.kl.gr. (2000.-1998.g.dz.) jauniešiem  pieteicās 3 komandas.Talsu 2.vidusskolas, Talsu Valsts ģimnāzijas un Valdemārpils vidusskolas komandas. 10.-12.klašu grupas jaunieši spēlēja lielo futbolu- 11:11. Spēles laiks 2×20 minūtes. Pārliecinoši   Talsu 2.vidusskolas jaunieši ar  3:0 pieveica Talsu Valsts ģimnāzijas komandu un ar 4:0 pieveica Valdemārpils komandu.  Talsu 2.vidusskolas jaunieši izcīnīja 1.vietu un saņēma kausu. Talsu 2.vidusskolai uzvarēt palīdzēja-K.Zabiņaks, R.Jušķins, A.Jansons, A.Dārziņš, N.Enģelis, K.Grinbergs, M.Švedenbergs,A.Dorbe, K.Paegle, A.Paurs, R.Zezulis, T.Arājs, M.Rūsa-Jansons, M.Buks, J.Ragovskis. 2.vietu sacensībās izcīnīja Talsu Valsts ģimnāzijas komanda. Talsu Valsts ģimnāzijas komandā spēlēja  D.Talents, K.Rutkis, S.Braunfelds, R.Šulcs, R.Laizāns, G.Āboliņš, R.Šnēbergs, L.Gailītis, M.Ziemelis, R.Gaigls, A.Silgals, T.Blumbahs, R.Strazdiņš,D.Leitis. 3.vietā – Valdemārpils vidusskolas komanda. Valdemārpils vidusskolas komandā spēlēja- A.Muzikants- Spēlmanis, A.Augstkalns, Ģ. Ratnieks, E.Cīrulis, S.Karols, V.Kasjaņenko, M.Kalmanis,K.Dzenis, A.Ļaksa, D.Kacars, E.Jnsons, A.Stromanis.

Sabiles vidusskolas zēnu komanda izcīnīja tiesības pavasarī  pārstāvēt Talsu novada skolas Kurzemes reģionā Latvijas Skolu čempionātā futbolā.

tabula-futbols-8-9-klase-2016-g-3

tabula-futbols-10-12-klase-2016-g-5

 

O.Vēžuka Talsu NSS metodiķe

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts