Talsu novada atklātajā skolēnu olimpiādē florbolā uzvarēja Talsu 2.vidusskolas komanda

Talsu novada atklātajā skolēnu olimpiādē florbolā uzvarēja Talsu 2.vidusskolas komanda

Trešdien, 18.01. Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zālē notika sacensības  Talsu novada atklātā skolēnu olimpiāde florbolā zēniem (2003.-2004.g.dz.) grupā. Pieteicās 10 skolu komandas ar 84 dalībniekiem. Komandas tika izlozētas un sadalītas A un B  grupās.

A grupā spēlēja Mērsraga vsk., Virbu p-sk., Talsu 2.v-sk., Talsu Valts ģimnāzijas un Vandzenes p-sk. komandas.

B grupā sacentās Laucienes p-sk., Valdemārpils v-sk., Dursupes p-sk., Talsu sākumskolas un Rojas v-sk. komandas.

Pēc  grupu spēlēm sākās izslēgšanas spēles.

Pirmajā pusfinālā tiesības spēlēt izcīnīja Talsu 2.vidusskolas komanda pret Talsu sākumskolas komandu. Ar rezultātu 6 : 3 uzvarēja Talsu 2.vidusskolas zēni.

Otrajā pusfinālā tikās  Talsu Valsts ģimnāzijas, Valdemārpils vidusskolas komandas.Uzvarēja Talsu Valsts  ģimnāzijas komanda ar 10 :1.

Finālā spēlēja divas sacensību spēcīgākās komandas. Talsu 2.vidusskolas zēni   cīnījās pret Talsu Valsts ģimnāzijas zēnu komandu. Spēle beidzās neizšķirti  ar rezultātu 3:3.Lai noskaidrotu uzvarētāju,  nācās veikt pēcspēles metienus. Veiksmīgāki  izrādījās Talsu 2.vidusskolas florbolisti, kuri  ar rezultātu 4 :3 pieveica Talsu Valsts ģimnāzijas komandu.

 Par sacensību uzvarētājiem kļuva Talsu 2.vidusskolas A.Jansona audzēkņi. Talsu 2.vidusskolas komandā spēlēja -P.Roze, M.Skadiņš, V.Kalnietis, D.Kronentāls, K.Araks, R.Upītis, M.Bergmanis, A.Češenoks.

Talsu Valsts ģimnāzijas zēnu komanda izcīnīja 2.vietu.Talsu Valsts ģimnāzijas komandai uzvarēt palīdzēja –  M.Tabūns, V.Romaško, R.Brizga, A.Folmanis, M.Krūmiņš, R.Gedrovics, R.Kalējs, R.Ķīlis, A.Šķerbergs. Par 3.-4.vietu notika cīņa starp Valdemārpils vidusskolas un Talsu sākumskolas  zēnu komandām.

Pārliecinoši Talsu sākumskolas audzēkņi ar rezultātu 8 :2 pieveica Valdemārpils komandu  un izcīnīja  3.vietu. Talsu sākumskolas komandā spēlēja – R.Arājs, R.Šimpermanis, N.Dambegs, A.Leperts, R.Lomažs, R.Spruņģis, A.Vāne, R.Vegners, G.Siliņš. 4.vietā  – Valdemārpils vidusskolas komanda.  Tālāk  spēļu vietas tika dalītas  5.-6.vietā – Laucienes pamatskola, Mērsraga vidusskola, 7.-8.vietā – Virbu pamatskola, Vandzenes pamatskola, 9.-10.vietā –Dursupes pamatskola, Rojas vidusskola.

Paldies sacensību galvenajam tiesnesim Normundam Krūzem un viņa palīgiem florbolistiem, laukuma tiesnešiem Tomam Krūzem un Krišam Treimanim  par kvalitatīvu sacensību  tiesāšanu.

4.aprīlī .2017. g. Kuldīgā Kurzemes reģiona sacensībās florbolā šajā vecuma  grupā  zēniem  Talsu novadu pārstāvēs Talsu 2.vidusskolas zēnu komanda. Lai veicas!

Nākošās skolēnu sacensības 15.02.17. volejbolā-  trīs vecuma grupās  Talsu sporta hallē.

19.01.2017.g.

O.Vežuka Talsu NSS  metodiķe

Skolu Florbols 18.01.17.

Liels paldies Latvijas sporta federāciju padomei par skaistajiem apbalvojumiem.

lsfp_logo

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts