Talsu novada atklātā skolēnu olimpiāde badmintonā.

Talsu novada atklātā skolēnu olimpiāde badmintonā.

Trešdien, 13. aprīlī, pirmo reizi Talsu novadā notika atklātā skolēnu olimpiāde badmintonā. Sacensības norisinājās Talsu 2. vidusskolas hallē uz 12 laukumiem.  Sacensībās, lai gan tās, notiek pirmo reizi, piedalījās liels dalībnieku skaits-  61 sportists. Ņemot vērā,  ka šīs ir pirmās šāda veida sacensības,  skolēni spēlēja tikai vienspēles. Lielā dalībnieku skaita dēļ, dalībnieki tika sadalīti divās grupās.  A grupā – sporta skolas audzēkņi un B grupā – bērni, kuri sākuši spēlēt tikai šogad.

Paldies par atsaucību: Kolkas pamatskolas; Vandzenes pamatskolas; Stendes pamatskolas; Virbu pamatskolas; Talsu Valsts ģimnāzijas; Talsu 2. vidusskolas; Talsu Kristīgās vidusskolas skolēniem un skolotājiem. Rezultāti pielikumā.

Galvenais tiesnesis, organizators Edgars Kviesis

Badmintona tabulas

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

IMG_20160413_100723

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts