Talsu novada atklātā skolēnu Olimpiāde badmintonā

Talsu novada atklātā skolēnu Olimpiāde badmintonā

Trešdien, 22. martā, otro reizi Talsu novadā notika badmintona starpskolu sacensības. Sacensības norisinājās Talsu 2. vidusskolas hallē uz 12 laukumiem. Šajās sacensībās piedalījās 83 sportisti no 9 novada skolām.   Lielā dalībnieku skaita dēļ, dalībnieki spēlēja līdz 11, divu setu uzvarai.

Mazākajā grupā, 3.-5.klašu grupā zēniem pirmo vietu ieguva Mārcis Beinarovičs (Talsu 2.vidusskola), otrajā un trešajā vietā ierindojās Talsu Kristīgās vidusskolas audzēkņi Aleksis Emiljans Kviesis un Andrejs Vilnis. Šajā vecuma grupā meitenēm pirmo vietu ieguva Monta Dimanta (Vandzenes pamatskola), otrajā vietā Kate Straujā (Vandzenes pamatskola), bet trešajā vietā Līva Eglīte (Talsu sākumskola).

6.-7.klašu zēnu grupā pirmo un otro vietu ieguva Talsu Kristīgās vidusskolas audzēkņi Matīss Bisenieks un Patriks Kandis, bet trešo vietu ieguva Talsu Valsts ģimnāzijas audzēknis Ēriks Demiters. Meiteņu grupā pirmo vietu ieguva Elīza Andra Krūmiņa (Vandzenes pamatskola), otro vietu ieguva Marta Riekstiņa ( Talsu pamatskola), bet trešo  vietu ieguva Inga Lavrinoviča (Virbu pamatskola).

8.-9.klašu zēnu grupā pirmo vietu ieguva Dans Daniels Bisenieks (Talsu Kristīgā vidusskola), otro vietu ieguva Mārtiņš Vārna (Talsu Kristīgā vidusskola), bet trešo vietu ieguva Pēteris Stepanovs (Virbu pamatskola). Meiteņu grupā  pirmo vietu ieguva Ieva Abigaila Valgelīna (Talsu Kristīgā vidusskola), otro vietu ieguva Viktorija Gilberte (Talsu pamatskola), trešo vietu ieguva Nikola Kalniņa (Talsu 2.vidusskola).

Vidusskolu grupā zēniem pirmo vietu ieguva Artis Matīss Putniņš (Talsu Valsts ģimnāzija), otro vietu ieguva Kristaps Vārna (Talsu Kristīgā vidusskola), trešo vietu ieguva Jēkabs Akermanis (Talsu 2.vidusskola), meiteņu grupā pirmo vietu ieguva Elizabete Dzene (Talsu Valsts ģimnāzija), otro vietu ieguva Elza Āboliņa (Talsu 2.vidusskola), bet trešo vietu ieguva Santa Straume (Talsu Kristīgā vidusskola).

Kopvērtējumā 3.-5.klašu grupā zēniem 1.vietā Talsu Kristīgā vidusskola, 2.vietā Talsu 2.vidusskola, 3. vietā Talsu sākumskola. Meiteņu grupā pirmo vietu kopvērtējumā ieguva Vandzenes pamatskola, otrajā vietā Talsu sākumskola, trešajā vietā Talsu Kristīgā vidusskola.

6.-7.klašu kopvērtējumā zēniem 1.vietā Talsu Kristīgā vidusskola, 2.vietā Talsu Valsts ģimnāzija, 3.vietā Vandzenes pamatskola. Meiteņu kopvērtējumā 1.vietā Vandzenes pamatskola, 2.vietā Virbu pamatskola, 3.vietā Talsu sākumskola.

8.-9.klašu kopvērtējumā zēniem 1.vietā Talsu Kristīgā vidusskola, 2.vietā Virbu pamatskola, 3.vietā  Sabiles sākumskola. Meiteņu kopvērtējumā 1.vietā Talsu Kristīgā vidusskola, 2.vietā Vandzenes pamatskola, 3.vietā Talsu 2.vidusskola.

Vidusskolu grupā kopvērtējumā zēniem 1.vietā TVĢ, 2.vietā Talsu 2.vidusskola, 3.vietā Talsu Kristīgā vidusskola.

Paldies par atsaucību Vandzenes pamatskolai, Virbu pamatskolai, Valdemārpils vidusskolai, Sabiles pamatskolai, Talsu sākumskolai, Talsu pamatskolai, Talsu Valsts ģimnāzijai, Talsu 2. vidusskolai, Talsu Kristīgajai vidusskolai, skolēniem un skolotājiem. Rezultāti atspoguļoti zemāk esošajās tabulās.

Sacensību organizators – Edgars Kviesis

sadarbībā ar Talsu novada Sporta skolu.

Rezultāti:

http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=E51A8878-56A6-4CE4-BA58-66EEF1F4BC54

TN skolu sporta sacensības badmintonā 2017 KOPVERTEJUMS

Badmintona kopvērtējuma punktu tab.

 

image(98) image(97)1 2 3 4 5 6 7

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts