Talsu ledus hallē ar Latvijas bērnu un jaunatnes čempionāta spēlēm tika atklāta jaunā hokeja sezona

1. septembrī 12.00 notika spēle U-13 vecuma grupā, kurā sacentās mūsu jaunie hokejisti un HS «Mogo 08» no Rīgas. Spēles sākumā cīņa ledus laukumā bija līdzvērtīga. Rīdzinieki uzreiz pierada pie mūsu laukuma, bet mūsējiem pietrūka spēles pieredzes, un bieži vien spēlētāji nevajadzīgi pārmobilizējās, dažiem kliboja slidošanas tehnika, jo ledus treniņi tikko kā sākušies. Pirmā spēles trešdaļa beidzās ar draudzīgu 0:0. Otrajā trešdaļā vairāk uzbruka rīdzinieki, mūsējie savukārt atbildēja ar pretuzbrukumiem. Vārtus teicami sargāja mūsu vārtu vīrs, kurš spēlētājiem deva morālu spēku. Spēlei turpinoties, meistarīgāki bija rīdzinieki, kuri uz mūsu gūtajiem vārtiem atbildēja ar diviem vārtiem. Otrā trešdaļa beidzās ar 1:2 viesu labā. Trešajā trešdaļā rīdzinieku pārākums bija lielāks un rezultāts neizpalika, zaudējām ar 2:3. Spēles gala rezultāts — 5:3 HS «Mogo 08» labā. Mūsu puikām jāturpina kārtīgi trenēties, un tad arī panākumi neizpaliks. Mūsu komandā rezultatīvi spēlēja Rihards Vērdiņš (2+1), Fēlikss Niks Paurs (1+2), Aksels Āboliņš (0+1) un Markuss Stauģis (0+1).
    22. septembrī ledus laukumā sacentās U-11 vecuma grupas spēlētāji. Mūsu jauno hokejistu pretinieki bija «Hockey Punks» komanda no Lietuvas (Viļņas). Mūsējiem tā bija liela pārbaude, jo pretinieki bija pieredzējušāki gan spēles ziņā, gan pārāki auguma parametros. Gods kam gods — mūsu puikas cīnījās varonīgi, lai gan spēles rezultāts, skanot beigu signālam, bija 18:6 viesu labā. Nobeigumā jāuzteic mazo hokejistu cīņas spars līdz pat spēles beigām. Komandā rezultatīvi spēlēja Alekss Strēlnieks (4+0), Dāvis Matrevics (1+2), Bruno Braunfelds (1+0), Pauls Pornieks (0+2) un Matīss Sparāns (0+1).
    22. septembrī uz spēli Brocēnos devās mūsu U-15 vecuma grupas komanda. Spēle sākās haotiski. Pārmaiņus uzbrukumi sekoja gan uz vieniem, gan otriem vārtiem. Veiksmīgi vārtos darbojās abu komandu vārtsargi, un spēles rezultāts nemainījās, tad rezultatīvs uzbrukums izdevās mūsu komandai, kuru ar precīzu metienu noslēdza Ģirts Balodis. Ar rezultātu 1:0 noslēdzās pirmā spēles trešdaļa. Otrajā trešdaļā brocēnieki vienus vārtus atguva, un trešdaļa beidzās ar neizšķirtu (1:1). Trešajā trešdaļā ledus laukumā izšķīrās spēles liktenis. Pārmaiņus sekoja uzbrukumi gan uz vieniem, gan otriem vārtiem. Vienā no spēles epizodēm kļūdījās brocēnieku aizsargi, un Anrijs Krūmiņš ar precīzu metienu izvirzīja mūsu komandu vadībā (2:1), taču jau pēc dažām minūtēm mājinieki rezultātu izlīdzināja un atkal uz tablo bija neizšķirts (2:2). Spēles beigu daļā mūsējie sasparojās un sešas minūtes līdz fināla svilpei trīs vārtus mūsu komandas labā guva Anrijs Krūmiņš, kurš kļuva par šīs spēles varoni! Trenera Renarda Brāļa komentārs par šo spēli sekojošs: «Mūsu hokejistiem vēl daudz jāstrādā pie slidošanas tehnikas pilnveidošanas un metieniem, kā arī reizēm pietrūkst pašaizliedzīgas darbības mūsu vārtu priekšā.»