Talsu Kauss badmintonā 4.posms

Talsu Kauss badmintonā 4.posms

Sestdien, 8.oktobrī norisinājās Talsu Kauss badmintonā 4.posms. Dalībnieki bija sabraukuši no Siguldas, Liepājas, Baložiem, Rīgas, Ventspils un Talsiem.

Vīriešu vienspēļu B grupā Ričards Klāvs Miezītis ieguva 6.vietu un Reinis Beinarovičs ieguva 7.vietu.

Sieviešu vienspēļu B grupā Andželika Zeiferte ieguva 4.vietu, Justīne Sapiega 5.vietu un Endija Elizabete Šankova ieguva 7.vietu.

GSU17 sieviešu vienspēļu grupā kopā piedalījās 11 dalībnieki. Adelīna Apškrūma ieguva 5.vietu, Kelina Lauvenšteine 6.vietu, Lelde Leja ieguva 7.vietu, Yelyzaveta Zaitseva 8.vietu, Elza Purkalne ieguva 9.vietu, Samanta Paula ieguva 10.vietu, Elīza Leonarda Vecmane 11.vietu.

Vīriešu vienspēļu U13 grupā Uģis Ozoliņš ieguva 4.vietu, Māris Tomsons ieguva 5.vietu.

MSA vīriešu vienspēļu grupā piedalījās 12 dalībnieki. Patriks Kandis ieguva 8.vietu, Henriks Godhards Jankevics ieguva 11.vietu un Aleksis Emiljans Kviesis ieguva 12.vietu.

Sieviešu vienspēļu A grupā Evelīna Freija ieguva 7.vietu un Melisa Romaņuka ieguva 8.vietu, Aurora Laizāne ieguva 6.vietu.

Sieviešu vienspēļu B grupā Andželika Zeiferte ieguva 4.vietu, Justīne Sapiega ieguva 5.vietu un Endija Elizabete Šankova ieguva 7.vietu.

Vīriešu vienspēļu C grupā Fēlikss Kandis ieguva 4.vietu, Valters Brālis ieguva 5.vietu, Alekss Deniss Dimiņš 7.vietu, Armands Znotiņš 8.vietu, Armands Laucis 10.vietu, Toms Moiseičuks 11.vietu un Markuss Plancis 12.vietu.

WD jaukto dubultspēļu grupā Evelīna Freija, spēlējot kopā ar Melisu Romaņuku ieguva 3.vietu, Aurora Laizāne un Andželika Zeiferte ieguva 5.vietu.

MDA vīriešu dubutlspēlēs Aleksis Emiljans Kviesis spēlēja kopā ar Krastiņu un ieguva 3.vietu, Henriks Godhards Jankevics spēlēja kopā ar Grosu un ieguva 4.vietu.

MDB vīriešu dubultspēlēs Fēlikss Kandis, spēlējot kopā ar Alekss Denisu Dimiņu ieguva 2.vietu, Ričards Klāvs Miezītis spēlēja kopā ar Armandu Znotiņu un ieguva 4 .vietu, Valters Brālis spēlēja kopā ar Tomu Moiseičuku un ieguva 5.vietu.

XD jaukto dubultspēļu grupā Henriks Godhards Jankevics, spēlējot kopā ar Evelīnu Freiju, ieguva  3.vietu, Aleksis Emiljans Kviesis, spēlējot kopā ar Melisu Romaņuku, ieguva  5.vietu.

 

Paldies audzēkņiem par izturību visas dienas garumā. Paldies audzēkņiem par palīdzību uzkārtojot un novācot badmintonu laukumus. Paldies arī Ilzei Freijai par palīdzību sacensībās.

Trenere Sigeta Naudiņa

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts