“Talsu kauss” badmintonā

“Talsu kauss” badmintonā

Sestdien, 20.04. Talsu sporta hallē norisinājās badmintona sacensības “Talsu Kauss”.  Šajā turnīrā piedalījās spēlētāji no Baložiem, Valmieras, Salaspils, Talsiem, Rīgas.

MSB grupā vīriešu vienspēlēs piedalījās 12 dalībnieki. Labākais sniegums šajā grupā bija Patrikam Kandim, kurš ieguva 2.vietu, Kristaps Vārna ieguva 3.vietu,  Mārtinš Vārna ierindojās 9.vietā, Matīss Bisenieks ieguva 6.vietu, Ivars Pone ieguva 12.vietu, Henriks Godhards Jankevics ieguva 8.vietu.

WSB grupā sieviešu vienspēlēs piedalījās 9 dalībnieces. Ieva Abigaila Valgelina izcīnīja 1.vietu.

MSU13 vīriešu vienspēlēs piedalījās 8 dalībnieki. 2.vietu ieguva Reinis Beinarovičs, 4.vietu ieguva Ričards Klāvs Miezītis, 5.vietu ieguva Linards Legzdiņš, 7.vietā ierindojās Alekss Deniss Dimiņš , Raivo Bergmanis ieguva 8.vietu.

MSU17 grupā vīriešu vienspēlēs piedalījās 11 dalībnieki. Pēteris Vārna izcīnīja 1.vietu, Aleksis Emiljans Kviesis izcīnīja 2.vietu.  Andrejs Vilnis izcīnīja 4. vietu, 5.vietu ieguva Toms Anšmits, 6.vietu ieguva Nils Jansons,  Justs Priednieks ierindojās 11.vietā.

WSU13 sieviešu vienspēlēs piedalījās 7 dalībnieces. Dārta Pētersone ieguva 1.vietu, Melissa Romaņuka ieguva 2.vietu, Andželīna Briede ieguva 3.vietu, 4.vietu ieguva Evelīna Freija, Kristiāna Anšmite ieguva 5.vietu, Naomi Anna Māla ieguva 6.vietu, Paula Irbe ieguva 7.vietu.

MDB vīriešu dubultspēlēs piedalījās 10 dalībnieki. 4.vietu ieguva Patriks Kandis, spēlējot kopā ar Kristapu Vārnu. 5.vietu ieguva Ivars Pone, spēlējot kopā ar Matīsu Bisenieku.

XDB grupā jauktajās dubultspēlēs piedalījās 16 dalībnieki. Dace Damberga, spēlējot kopā ar Patriku Kandi izcīnīja 3.vietu. 4. vietu ieguva Matīss Bisenieks, spēlējot kopā ar Ievu Abigailu Valgelīnu.

MDU15 piedalījās 10 dalībnieki. A. E. Kviesis spēlēja kopā ar Linardu Legzdiņu un ieguva 3.vietu. Toms Anšmits spēlēja ar Nilu Jansonu un ieguva 2.vietu. Reinis Beinarovićs spēlēja kopā ar Ričardu Klāvu Miezīti un ieguva 4.vietu.

Paldies spēlētājiem par izturību visas dienas garumā.

 

Badmintona treneri: S.Kviese un E.Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts