Talsu Kauss badmintonā 2.posms

Talsu Kauss badmintonā 2.posms

19.novembrī Talsos norisinājās Talsu Kausa otrais posms. Talsos bija sabraukuši 68 dalībnieki no Siguldas, Rīgas, Jelgavas, Liepājas un Talsiem. Šajās sacensībās piedalijās gan jaunieši, gan pieaugušie.

MS B pieaugušo vīriešu vienspēlēs desmit dalībnieku konkurencē Pauls Spruģevics ieguva 1.vietu, KasparsValbergs ieguva 2.vietu, bet Raivis Reinfelds, satraumējot kāju, palika ceturtajā vietā. Šajā grupā piedalījās arī sporta skolas audzēkņi, Matīss Putniņš ierindojās 7.vietā, bet Kristaps Vārna ieņēma 9.vietu.

WS B pieaugušo sieviešu vienspēlēs divpadsmit dalībnieku konkurencē Annija Kuzma ieguva 3.vietu, Ieva Abigaila Valgelīna ieguva 5.vietu, Viktorija Gilberte ieguva 9.vietu, Nikola Kalniņa ieguva 11.vietu, bet Kristiāna Mirecka ierindojās 12.vietā.

MS U-13 zēnuvienspēļu grupā astoņu dalībnieku konkurencē pirmo vietu ieguva Mārcis Beinarovičs, aiz sevis atstājot otrajā vietā Aleksi Emiljanu Kviesi. Andrejs Vilnis ieguva 3.vietu, PēterisVārna ieguva 4.vietu, Eduards Šternbergs ieguva 6.vietu, bet Luiss Legzdiņš ierindojās 7.vietā.

MS U-13 B iesācēju zēnu grupā Mārtiņš Sokolovs ieguva 1.vietu, Reinis Beinarovičs ieguva 2.vietu, Toms Anšmits ieguva 3.vietu, Nils Jansons ieguva 4.vietu,  Ričards Klāvs Miezītis ieguva 5.vietu.

WS U13 B iesācēju meiteņu grupā Marta Riekstiņa ieguva 6.vietu, bet Estere Jēkabsone ieguva 7.vietu.

MS U-15 zēnuvienspēļu grupā divpadsmit dalībnieku konkurencē Patriks Kandis ieguva 2.vietu, Fīlips Ēcis ieguva 4.vietu, Mārtiņš Vārna ieguva 6.vietu, Matīss Bisenieks ieguva 9.vietu, Ivars Pone ierindojās 10.vietā, Toms Kalniņš ierindojās  11.vietā, Ēriks Demiters ierindojās 12.vietā.

MD U-15 dubultspēļu grupā P.Kandis spēlēja kopā ar M.Bisenieku un ieguva 3.vietu, bet M.Vārna, spēlējot kopā ar jelgavnieku Marisu Sustrupu ieguva 4.vietu.

XD U-17 jauktajās dubultspēlēs astoņu pāru konkurencē I.A. Valgelina kopā ar K.Vārnu ieguva 3.vietu, M.Vārna kopā arV.Gilberti ieguva 6.vietu, bet P.Kandis kopā arN.Kalniņu ieguva 7.vietu.

 

Treneris E.Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts