Talsu kauss badmintonā 1.posms

Talsu kauss badmintonā 1.posms

Aizvadītas pirmās sezonas badmintona sacensības. Talsu Kausa 1.posms notika 24.septembrī. Šajās sacensībās piedalījās 61 sportists no dažādiem Latvijas novadiem. Uz sacensībām ieradās badmintonisti no Rīgas, Baložiem, Salaspils, Jelgavas, Liepājas, kā arī savus spēkus spēlē izmēģināja mūsu novadnieki no Virbiem. Talsu sacensības ir vienīgās sacensības Latvijā, kur dalībniekus sadala pēc vecuma,  nevis pēc meistarības klases.

U -11 zēnu grupā piedalījās trīs dalībnieki un pirmo vietu ieguva talsinieks Aleksis Emiljans Kviesis aiz sevis atstājot otru talsinieku Pēteri Vārnu, bet trešajā vietā palika Toms Sala no Baložiem.

U – 13 zēnu grupā pirmo vietu ieguva Pauls Eliass Rozenvalds no Jelgavas, Otro un trešo vietu ieguva talsinieki Patriks Kandis un Matīss Bisenieks. Šajā grupā startēja vēl divi talsinieki Mārcis Beinarovičš un Edvards Šternbergs, kuri savukārt ierindojās septītajā un astotajā vietā.

U – 13 meiteņu grupā startēja seši dalībnieki. Šajā grupā pirmo vietu ieguva rīdziniece Loreta Tauriņa, otrā palika  jelgavniece Lenija Šlivjuka un trešo vietu ieguva Megija Āboliņa no Rīgas. Bet talsiniece Marta Riekstiņa ieguva ceturto vietu.

U – 15 A grupas zēniem pirmo vietu ieguva Oskars Saulītis no Rīgas, otro vietu  ieguva jelgavnieks Daniels Čulka, bet trešajā vietā liepājnieks Gustavs Brečs. Talsu sportists Mārtiņš Vārna ieguva piekto vietu, bet Fīlips Ēcis ieguva astoto vietu.

U – 15 B grupas zēniem pirmo vietu ieguva  Jēkabs Konošonoks (Talsi), otro vietu ieguva Henriks Jankevics (Talsi), bet par trešo vietu cīnījās divi Virbu puiši. Sīvā cīņā trešo vietu izcīnīja Pēteris Stepānovs aiz sevis atstājot Raineru Leitartu. Toms Kalniņš ieguva sesto vietu, Ivars Pone ieguva septīto vietu, bet Ēriks Demiters ieguva astoto vietu.

U – 17 meiteņu grupā piedalījās vienpadsmit dalībnieces. Šoreiz pirmo vietu ieguva Dana Krūmiņa no Salaspils, otro vietu ieguva liepājniece Kitija Jinase, bet trešo vietu ieguva Evelīna Miltoviča no Rīgas. Talsu meitenes palika uzreiz aiz godalgotajām vietā. Nikola Kalniņa ieguva ceturto vietu, Viktorija Gilberte ieguva piekto vietu, bet Sabīne Alika ierindojās vienpadsmitajā vietā.

U – 15 zēnu dubultspēļu grupā piedalījās septiņi pāri. Šoreiz Gustavs Brečš( Liepāja) kopā ar Paulu Rozenvaldu (Jelgava) ieguva pirmo vietu,  Otrajā vietā rīdzenieki Roberts Mišķenko kopā ar Oskaru Saulīti, bet trešajā vietā palika talsinieki Patriks Kandis ar Mārtiņu Vārnu. Ceturtajā vietā talsinieks Matīss Bisenieks ar jelgavnieku Ralfu Rubeni. Bet Fīlips Ēcis (Talsi) ar Danielu Čulku (Jelgava) ieguva sesto vietu.

U – 17 meiteņu dubultspēļu grupā no pieciem pāriem pirmo vietu ieguva talsinieces Viktorija Gilberte kopā ar Nikolu Kalniņu. Aiz sevis atstājot Kitiju Jonasi kopā ar Keniju Liepiņu. Trešo vietu ieguva Salaspils pāris Dana Krūmiņa ar Leonoru Rozenbaha.

 

Vienlaicīgi ar jauniešu turnīru notika arī pieaugušo turnīrs B un D grupām.

B grupā vīriešiem pirmajā vietā ierindojās talsinieks Pauls Spruģevics, otrajā vietā Raivis Reinfelds (Talsi), trešajā vietā ierindojās Liepājas treneris Aigars Brečš. Ceturtajā vietā palika Matīss Putniņs, Kristaps Vārna šoreiz ieguva septīto vietu, bet Dāvis Alsbergs ieguva astoto vietu.

C grupas vīriešiem no astoņiem dalībniekiem pirmo vietu ieguva talsinieks Dans Daniels Bisenieks. Otrajā vietā atstājot Dāvi Bernānu un Jāni Salu no Baložiem.

http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=A6DACEF6-595B-4AE7-9CBE-CDF2D3141FC7

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts