Talsu kauss badmintonā 1.posms

Talsu kauss badmintonā 1.posms

Š.g.29.janvarī Talsu sporta hallē notika “Talsu Kauss” badmintonā 1 posms, kurš bija šī gada pirmais reitingu turnīrs badmintonā. Dalībnieki bija sabraukuši no Ventspils, Rīgas, Valmieras, Jelgavas, Kuldīgas un protams arī mūsu pašu talsenieki. Sacensības notika A,B un C grupās. A grupā piedalījās Latvijas specīgākie dalībnieki.

A grupā vienspēlē startēja Talsu sporta skolas audzēknis Patriks Kandis, kurš ieguva 2.vietu. Dubultspēlēs Patriks Kandis, spēlējot kopā ar jelgavnieku Paulu Rozenvaldu, ieguva 1.vietu un jauktajās dubulstpēlēs Patriks Kandis, spēlējot kopā ar rīdzinieci A.Priedi arī ieguva 1.vietu. Šajā vienspēļu grupā spēlēja arī Andrejs Vilnis, kurš ieguva 7.vietu un Aleksis Emiljans Kviesis – 9.vietu.

Aleksis Emiljans Kviesis un Andrejs Vilnis, spēlējot kopā, MD B grupā ieguva 3.vietu.

Dubultspēlēs  Andrejs Vilnis, spēlējot kopā ar Evelīnu Freiju, ieguva 2.vietu, bet Aleksis Emiljans Kviesis, spēlējot kopā ar Melissu Romaņuku, ieguva 3.vietu.

B grupā Evelīna Freija vienspēlēs ieguva 2.vietu.  Melissa Romaņuka šajā grupā ieguva 4.vietu, bet abas meitenes kopā, spēlējot dubultspēles, ieguva 1.vietu. Šajā grupā startēja arī Aurora Laizāne, kura ieguva 5.vietu, bet dubulstpēlēs, spēlējot kopā ar Dārtu Pētersoni, ieguva 2.vietu. Dārta Pētersone vienspēlēs ieguva 6.vietu. Justīne Sapiega vienspēlēs ieguva 7.vietu, bet spēlējot dubulstpēles kopā ar Andželiku Zeiferti ieguva 3.vietu.

Jauktajās dubultspēlēs Aurora Laizāne spēlēja kopā ar tēti M.Laizānu ieguva 4.vietu.

Sieviešu C grupas vienspēlēs šoreiz spēcīgākā bija Dārta Zandberga, kura ieguva 1.vietu, 2.vietu ieguva Andželika Zeiferte un 3.vietu ieguva Lība Zandberga. Lība un Dārta spēlēja arī dubulstpēles B grupā, kurās ieguva 4.vietu.

Vīriešu vienspēlēs C grupā startēja 3 talsenieki. Ričards Klāvs Miezītis ieguva 3.vietu. Armands Znotiņš ieguva 7.vietu, bet Kristofers Brūveris ieguva 8.vietu. Ričards Klāvs Miezītis, spēlējot kopā ar Armandu Znotiņu, ieguva 5.vietu, bet MD Aleksis Deniss Dimiņš, šoreiz spēlējot kopā ar rīdzinieku Jaudzemu,  ieguva 4.vietu.

 

Paldies dalībniekiem par spraigām spēlēm visas dienas garumā. Paldies Talsu sporta skolas badmintona nodaļas audzēkņu vecākiem par palīdzību sacensību organizēšanā.

Treneris Edgars Kviesis

 

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts