Talsu kauss badmintonā 1.posms

Talsu kauss badmintonā 1.posms

 

Kā jau ierasts katru gadu, Talsu novada Sporta skola  sadarbībā ar sporta klubu “9 pakalni” rīko jaunatnes meistarsacīkstes badmintonā “Talsu kauss”.

Sestdien, 10.novembrī sacensībās piedalījās vairāk kā 60 badmintonistu no visas Latvijas.

Mūsu badmintonistu starti šajās sacensībās:

Zēnu vienspēlēs BSU13 grupā piedalījās 17 dalībnieki. Mūsu zēnu panākumi šajā grupā:

BSU13 P.Vārna ieguva 2.vietu, A.E.Kviesis ieguva 3.vietu, M.Sokolovs -9.vieta, R.Beinarovičs – 8.vieta, R.K.Miezītis – 10.vieta, E.Ļjamzins – 12.vieta, L.Legzdiņš – 13.vieta, A.D.Dimiņš – 15.vieta, D.N.Kavruss – 17.vieta.

BSU17 zēnu vienspēlēs T.Kalniņš ieguva 3.vietu, T.Anšmits – 4.vietu, N.Jansons – 5.vietu, E.Šternbergs – 6.vietu, J.Priednieks – 7.vietu, K.Jankevics – 8.vieta.

Šie paši zēni spēlēja dubultspēles BD U15 grupā, kur labāko sniegumu parādīja A.E.Kviesis kopā ar P.Vārnu iegūstot 2.vietu. N.Jansons kopā ar T.Anšmitu ieguva 4.vietu, R.Beinarovičs kopā ar M.Sokolovu ieguva 5.vietu, R-K.Miezītis kopā ar E.Ļjamzinu ieguva 6.vietu.

Pārējie mūsu puiši spēlēja pieaugušo MSB grupā. Labāko sniegumu šajā grupā 16 dalībnieku konkurencē uzrādīja M.Vārna iegūstot 2.vietu, P.Kandis – 10.vieta, M.Bisenieks – 11.vieta, H.G.Jankevics – 12.vieta, I.Pone – 14.vieta.

Pieaugušo dubultspēļu MDB grupā labāko sniegumu parādīja K.Vārna kopā ar liepājnieku A.Granovski iegustot 2.vietu, M.Bisenieks kopā ar talsinieku A.Medjanovu ieguva 3.vietu, H.G.Jankevics kopā ar I.Poni ieguva 6.vietu, M.Vārna kopā ar rīdzinieku E.Meirānu ieguva 8.vietu.

Mūsu meitenes, spēlējot WSB grupā, rādīja labu sniegumu. Labākais panākums šajā grupā bija I.A.Valgelina, kura ieguva 1.vietu, 2.vietu ieguva N.Kalniņa, bet 3. vietu ieguva A.Kuzma.

Meitenes spēlēja arī dubultspēli WDB grupā, kur I.A.Valgelina ieguva 1.vietu, A.Kuzma – 2.vietu, N.Kalniņa -3.vietu.

Jauktajā XDB grupā K.Vārna, spēlējot kopā ar I.A.Valgelīnu, spēja izcīnīt 3.vietu, bet N.Kalniņa, spēlējot kopā ar liepājnieku A.Granovski, ieguva 4.vietu.

 

TNSS badmintona treneris E.Kviesis,

TNSS badmintona trenere S.Kviese

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts