“Talsu kauss 2021” vasaras biatlonā

“Talsu kauss 2021” vasaras biatlonā

Sestdien, 9.oktobrī Talsu multifunkcionālajā trasē notika Talsu novada Sporta skolas un Talsu novada atklātās sacensības vasaras biatlonā “Talsu kauss 2021”. Sacensībās piedalījās gandrīz 30 Latvijas biatlonisti. E grupā pneimobiatlonā 1.vietu izcīnīja Marats Ņikonovs, 2.vietā Martins Lūsis, bet 3.vietā Ralfs Lūsis. E grupā meitenēm 1.vietu izcīnīja Marta Rodionova, aiz sevis atstājot Sabīni Alksni. D grupā 1.vietu izcīnīja Marks Armands Birģelis, 2.vietā Edvards Jasjonis, bet 3.vietā Alekss Kalašņikovs. C grupā 1.5km distancē 1.vietu izcīnīja Ernests Solovjovs, 2.vietā Rihards Lozbers, bet 3.vietā Rainers Krišmanis. C grupā meitenēm 1.vietu izcīnīja Ance Volanska, bet 2.vietā Maija Rodionova. B grupas jauniešiem 5km distancē ar četrām šautuvēm 1.vietu izcīnīja Aleksis Samcēvičs, 2.vietā Olivers Bresme, bet 3.vietā Valters Bresme. B grupas jaunietēm 1.vietu izcīnīja Karīna Bernāne, sieviešu konkurencē 1.vietu izcīnīja Viktorija Spruģevica. Vīriešu konkurencē 1.vietā Kristers Kalašņikovs, 2.vietā Erasts Bobrovs. Veterānu grupā 1.vieta Andim Pušņakovam, bet 2.vieta Gatim Neimanim. Spraigākā cīņa bija Supersprintā, kur 1.vietu izcīnīja Erasts Bobrovs, 2.vietā Olivers Bresme, bet 3.vietā Kristers Kalašņikovs.

Liels paldies ikgadējajiem sponsoriem – gaļas pārstrādes uzņēmumam “Skrīne”, par garšīgajām balvām.

Talsu kauss 2021 – Lapa1

Foto Gundega Lūse

Treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts