Talsu kauss-2019 florbolā Stendē

Talsu kauss-2019 florbolā Stendē

Š.g. 29.janvārī pirmo reizi Stendes sporta un brīvā laika pavadīšanas centrā notika Talsu novada Sporta skolas rīkotās Latvijas mēroga sacensības florbolā meitenēm U-10 vecuma grupā „Talsu kauss 2019”. 50 meitenes no dažādiem novadiem un pilsētām sacentās bumbiņas spēlē, demonstrējot savu cīņas sparu, drosmi, izveicību, komandas garu: no Rīgas, Ķekavas, Liepājas, Stendes, Kocēniem, Rubenes, Stalbes. Kopā piedalījās 9 komandas, spēlējot uz samazināta laukuma trīs pret trīs ar vārtsargu.

Talsu novada Sporta skolu pārstāvēja meitenes, kuras dzīvo un trenējas Stendē, startējot ar divām komandām. Talsu NSS-2 komanda ieguva 9.vietu, apakšgrupā zaudējot visās spēlēs. Izslēgšanas spēlēs par 7.vietu vienu spēli uzvarēja „bullītos”, otru zaudēja, kā rezultātā piekāpās pēc labāko gūto un zaudēto vārtu starpības visās spēlēs. Komandā spēlēja Enija Baumane, Enija Riņķe, Keita Bērziņa, Signe Podkalne, Paula Zorģe.

Talsu NSS-1 komanda izcīnīja 1.vietu, apakšgrupā piekāpjoties vienā spēlē Rīgas NND/RJTC komandai, izslēgšanas spēlēs uzvarot Liepājas „FK Kuršus” un Stalbi. 2.vietā ierindojas komanda no Stalbes, bet 3.vietā-no Rubenes. Komandā spēlēja Marta Šīmane, Samanta Bērziņa, Amanda Bramberga, Izabella Bojarska, Laura Rozenfelde. Paldies visām meitenēm par teicamu sniegumu! Paldies mūsu sacensību atbalstītājiem kafejnīcai „Lāsīte” un z/s „Kalnjēči” , kas sacensību noslēgumā priecēja visas komandas ar gardajiem kliņģeriem!

Natālija Joničenko, florbola trenere

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts