“Talsu Kauss 2018” vasaras biatlonā

“Talsu Kauss 2018” vasaras biatlonā

Sestdien, 6.oktobrī 13. Saeimas vēlēšanu dienā, ļoti saulainā un pozitīvā gaisotnē tika aizvadīts Talsu kauss 2018 vasaras biatlonā. Sacensībās piedalījās 27 biatlonisti, kuriem bija diezgan liels atbalstītāju pulks. Vīriešu grupā nepārspēts jau daudzus gadus – Gints Lūsis. 2.vieta Jurim Damškalnam un 3.vietā Renārs Birkentāls. Veterāniem 1.vietu izcīnīja Jānis Neimanis aiz sevis atstājot Gati Neimani. B grupas jauniešiem 1.vietā Gatis Reinbergs, 2.vieta Artūram Zaļupem, meitenēm uzvarēja Viktorija Spruģevica. C grupā, 1.vietu izcīnīja Kristāns Kārlsbergs, aiz sevis  2.vietā atstājot Aleksi Samcēviču un 3.vietā Kristeru Kalašņikovu. Meitenēm uzvarēja Karīna Bernāne. D grupas zēniem 1.vietu izcīnīja Adrians Māris Šņoriņš, 2.vietā Olivers Bresme, 3.vietā Valters Bresme. Meitenēm 1.vietu izcīnīja Ance Volanska. E grupā 1.vietu izcīnīja Alekss Kalašņikovs, 2.vietā Dairis Damškalns, 3.vietā Krists Freibergs.

Kā vienmēr sacensības noslēdza aizraujošais Supersprints, tajā šoreiz pieteicās 6 drosminieki. Ar precīzu šaušanu un ātru soli trasē 1.vietu izcīnīja Renārs Birkentāls, 2. vietā Andrejs Zikovs, bet 3.vietā Juris Damškalns.

Liels paldies SIA “Skrīne” par gardajām balvām, kā arī Talsu novada pašvaldībai.

Talsu kauss vasaras biatlonā 2018 REZULTATI

Galeriju skatīt šeit:

https://failiem.lv/u/5n866qzs

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts