Talsu Jauniešu Atklātās Meistarsacīkstes Badmintonā

Talsu Jauniešu Atklātās Meistarsacīkstes Badmintonā

???????????????????????????????

Katru gadu Talsos rīkojam jauniešu atklātās Meistarsacīkstes maijā, šoreiz 2.maijā, uzaicinot daudzu citu klubu jauniešus, lai būtu lielāka konkurence un interesantākas cīņas. Arī šoreiz atbrauca ļoti labi un spēcīgi jaunie badmintonisti no Ventspils ar treneri  LĪGU  ZANKOVIČU, no Liepājas ar treneri  AIGARU  BREČU, no Jelgavas  ar treneri  KRISTIANU  ROZENVALDU  un Talsu novada Sporta Skolas Badmintona grupas labākie un drosmīgākie spēlētāji.         

Šoreiz vietu kārtība bija:

U-11  GRUPĀ  meiteņu vienspēlēs  no 3 dalībniecēm  1. vietā  ELĒNA  AFOŅINA,  2.vietā  ALISE  KLEINBERGA, 3.vietā  MARTA  RIEKSTIŅA  (Visas  Talsi)

U-11  GRUPĀ zēnu vienspēlēs  no  4 dalībniekiem  1.vietā  PATRIKS  KANDIS (Talsi),  2.vietā  PAULS  ROZENVALDS ( Jelgava), 3.vietā  MĀRCIS  BEINAROVIČS (Talsi), 4.vietā  MARKUSS  HARITONOVS  (Ventspils).

U-13  Grupā  meiteņu vienspēlēs  no 3 dalībniecēm  1.vietā  ZANE  MARIJA  ARĀJA (Ventspils)  2.vietā  KITIJA JONASE (Liepāja),  3.vietā   ANNIJA KAN  (Ventspils).

U-13  GRUPĀ  zēnu vienspēlēs  no 11 dalībniekiem  1.vietā  GUSTAVS  DĀVIDS BREČS (Liepāja), 2.vietā  MĀRTIŅŠ  VĀRNA,  3.vietā  AIGARS  RODERIS  RODERTS, 4.vietā  FILIPS  ĒCIS (visi no Talsiem),  5.vietā  ANRIJS  ZAĶIS (Liepāja),  6.vietā MATĪSS BRŪVERIS(Ventspils)  7.vietā  JĒKABS  KONOŠONOKS,  8.vietā  OSKARS  JESINĒVIČS,  9.vietā  KĀRLIS  RIMOVIČS, 10.vietā  KĀRLIS  JURKA ( visi Talsi),  11.vietā ALEKSS  GERTNERIS (Liepāja).

U-13  GRUPĀ  zēnu dubultspēlēs  1.vietā   GUSTAVS  DĀVIDS  BREČS  un  ANRIJS  ZAĶIS (Liepāja)2.vietā  AIGARS  RODERIS-RODERTS  un  FILIPS  ĒCIS (Talsi),  3.vietā PATRIKS  KANDIS  un  PAULS  ROZENVALDS (TALSI-JELGAVA),  4.vietā MATĪSS BRŪVERIS  un MARKUSS HARITONOVS (Ventspils).

U-15  GRUPĀ  meiteņu vienspēlēs  1.vietā  IEVA ABIGAILA VALGELINA (Talsi), 2.vietā ZANE  MARIJA ARĀJA (Ventspils), 3.vietā  SABĪNE  ALIKA (Talsi).

U-15  GRUPĀ  zēnu vienspēlēs  1.vietā  ANDRIS RAIVIS  VERNERS,  2.vietā  KRISTAPS VĀRNA, 3.vietā  DANS  DANIELS  BISENIEKS (visi Talsi)

U-17  GRUPĀ  meiteņu  vienspēlēs  1.vietā  ANNIJA  KUZMA,  2.vietā ELZA ĀBOLIŅA.

U-17  GRUPĀ  zēnu vienspēlēs  1.vietā RIČARDS MEŽENIEKS, 2.v. MATĪSS PUTNIŅŠ, 3.v. ANDRIS RAIVIS VERNERS, 4.v.KRISTAPS VĀRNA, 5.v. JĒKABS AKERMANIS.

U-19  GRUPĀ  kopējās vienspēlēs  1.vietā KRISTIANA  MIRECKA, 2.vietā DĀVIS LĒVALDS, 3.vietā  SANDIS  ŠPRUNKS.

Talsu Sporta skolas Badmintona treneri  Jānis Pētersons  un  Edgars  Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts