Talsu jaunie biatlonisti noslēdz sezonu ar Igaunijas čempionātu biatlonā

Talsu jaunie biatlonisti noslēdz sezonu ar Igaunijas čempionātu biatlonā

Igaunijas pilsētā Hanjā pie Munameģa kalna sniegs vēl pietiekamā daudzumā, lai biatlonisti pa kvalitatīvu trasi pārbaudītu savu sportisko formu sezonas noslēgumā. Pēdējais mēnesis Talsos nav bijis tas pateicīgākais, lai trenētos uz sniega, tas mazliet atstājis arī iespaidu uz rezultātiem.

Dalībnieki sacentās masu starta distancē. V17 grupā 10km distancē neveiksmīgs sacensību sākums Kristiānam Kārlsbergam, kuram uzreiz pēc starta salūza nūja, līdz ar to visu pirmo apli nācās noslēpot ar vienu nūju, kas atstāja sekas uz tālāko cīņas gaitu un beigās viņam jāsamierinās ar 4.vietu, Aleksis Samcēvičs 10.vietā, Adrians Māris Šņoriņš 12.vietā, Valters bresme 14.vietā,  Olivers Bresme 17.vietā. V19 grupā 10km distancē Kristers Kalašņikovs 8.vietā. S 17 grupā 6km distancē Karīna Bernāne 6.vietā un S19 grupā Viktorija Spruģevica S19 grupā 4.vietā.

Treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts