Talsu jaunās basketbolistes piedalījās LJBL ( Latvijas jaunatnes basketbola līgas) rīkotajās sacensībās

Talsu jaunās basketbolistes piedalījās LJBL ( Latvijas jaunatnes basketbola līgas) rīkotajās sacensībās

Talsu jaunās basketbolistes piedalījās LJBL ( Latvijas jaunatnes basketbola līgas) rīkotajās sacensībās U 10 un U11 vecuma grupās. Tika izcīnīta arī pirmā uzvara pār Jelgavas basketbolistēm u10 vecuma grupā. Atlikušajās spēlēs tika piedzīvoti  zaudējumi pret Saldu un Tukuma komandām. Paldies vecākiem, kas atbalstīja klātienē. Turpināsim iesākto un kļūsim labāka komanda, lai uzvaras būtu vēl vairāk.  Talsu komandu jāuzslavē par cīņassparu U11 vecuma grupā, jo lielāko daļu Talsu komandu – veido gadu jaunākas meitenes.
Aicinām pievienoties meitenes no 1-4 klasei.

Treneris Kārlis Kantors

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts