Talsu jaunās basketbolistes piedalās Kurzemes kausa izcīņā U10 vecuma grupai

Talsu jaunās basketbolistes piedalās Kurzemes kausa izcīņā U10 vecuma grupai

19.martā, jaunās Talsu basketbolistes (u8-u9-u10) piedalījās Kurzemes kausa izcīņā basketbolā U10 vecuma grupā, kur pirmais posms norisinājās Kandavā. Pirmajā posmā piedalījās Kandavas, Talsu, Saldus un Tukums meiteņu komandas. Pirmajā spēlē piedzīvots zaudējums  pret Saldu 9:39, otrajā spēlē sniegums uzlabots, bet arī zaudējums pret Tukumu 12:36, trešajā spēlē spēkojāmies ar Kandavas komandu, kur zaudējums 14:26. Šajās spēlēs iegūta  pieredze, jo spēlējām pret gadu vecākām meitenēm. Piedalījāmies arī “Lielās balvas izcīņā”, kur izcīnījām 2. vietu. Komandā spēlēja Rūta Šķiliņa, Stella Siņkeviča, Ramona Siņkeviča, Rebeka Siņkeviča, Karolīna Kantora, Terēze Kantora, Alise Odzeleviča, Melānija Krūmiņa, Sofija Svarinska, Laura Zonnenberga – Zamberga.

TRENERIS: Kārlis Kantors

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts