Talsu hokejistu pirmssezonas sagatavošanās process

Talsu hokejistu pirmssezonas sagatavošanās process

Kā jau katru gadu, arī šovasar Talsu novada sporta skolas hokejisti vasaras laikā aktīvi gatavojās sezonas sākumam.  Jūlijā un augustā jaunie hokejisti aizvadīja aktīvākus treniņu periodus, kuros tika likts uzsvars uz fizisko sagatavotību. Abos mēnešos viena  nedēļa tika veltīta intensīvākai treniņu programmai, kas sastāvēja no 3 fiziskajiem un viena teorētiskā treniņa dienā. Jūlijā spēlētāji izmantoja skrituļslidas, un augustā jau sāka aizvadīt treniņus uz ledus – Tukuma Ledus hallē. Augusta laikā arī tika aizvadītas 2 pārbaudes spēles pret Ventspils un Tukuma komandām.

Augusta mēnesis tika noslēgts ar dalību hokeja turnīrā U13 vecuma grupā – Skabargas kauss. Turnīrs tika aizvadīts veiksmīgi un sīvā cīņā tika iegūta pirmā vieta.

Jāsaka paldies spēlētāju vecākiem un Talsu novada sporta skolai, bez kuru atbalsta sagatavošanās process nebūtu iespējams.

Treneris Renards Brālis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts