Talsu hokejistiem bronzas medaļa Riga Hockey Cup 2022 turnīrā

Talsu hokejistiem bronzas medaļa Riga Hockey Cup 2022 turnīrā

Atsākoties aktīvam hokeja turnīru laikam, arī Talsu novada sporta skolas hokeja komanda pieteica dalību starptautiskajā Riga Hockey Cup 2022 turnīrā U14 AA grupā, kas norisinājās no 8.04. līdz 10.04. Rīgā un Jelgavā. Talsu puiši (2008.gadā dzimuši un jaunāki) savu dalību trīs dienu turnīrā uzsāka pārliecinoši, izcīnot divas uzvaras un vienu neizšķirtu, kas nodrošināja stabilu vietu apakšgrupas augšgalā. Otrā dienā gan puišiem spraigās spēlēs nācās piekāpties igauņu un čehu puišiem, taču puišus tas nespēja salauzt, un trešā diena atnesa gan uzvaru pēdējā apakšgrupas spēlē, gan uzvaru spēlē par trešo vietu turnīrā. Savu  treneru  Renarda Brāļa un Talsu hokeja kluba trenera Kristera Bergmaņa pavadībā, fantastiskā spēlē TNSS/THK puiši, izcīnīja uzvaru 6:1 pār igauņu puišiem un ieguva bronzas medaļu.

Gandarījums, prieks un lepnums gan treneriem, gan vecākiem. Turnīrs nesa neatņemamu pieredzi un neaizmirstamas emocijas. Puiši cīnījās, pierādīja sevi  un bronzas medaļas atveda tieši uz Talsiem.

Paldies mūsu treneriem, paldies mūsu draugiem un paldies turnīra organizatoriem par lielisko turnīru!

Pēc divām nedēļām, turēsim īkšķus arī par otru grupu no Talsu novada Sporta skolas, kura startēs šajā turnīrā U11 vecuma grupā jau 22.aprīļa pusdienlaikā. Spēļu tiešraides var vērot youtube.com.

Treneris Renards Brālis un  vecāki

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts