Talsu hokejisti iesāk 2020./2021. gada sezonu

Talsu hokejisti iesāk 2020./2021. gada sezonu

Pagājušajā nedēļas nogalē aizsākās Latvijas bērnu un jaunatnes hokeja čempionāts visām trim Talsu NSS/THK hokejistu grupām U9, U11, U13. Sestdien čempionātā pārliecinoši startēja mazākie hokejisti U9 grupā, ar divām pārliecinošām uzvarām pār Ogre/Juniors komandu (12:1) un Valmiera/BSS komandu (18:2). Tāpat arī lielākās grupas U13 hokejisti ar neatlaidību un pārliecību savu pirmo spēli čempionātā aizvadīja ar uzvaru pār Prizma10 komandu ar rezultātu 4:0. Svētdien čempionāts iesākās arī U11 grupas hokejistiem, pirmajā spēlē piekāpjoties Jelgavas LSS komandai (8:9),  otrā spēle vainagojās ar pārliecinošu uzvaru pār HK Tukums (12:0), un trešo spēli spraigā cīņā zaudējot Mārupes HS Balti komandai, pretiniekiem realizējot vairākumu (2:3). Talsu hokejisti parādīja, ka sezonai ir sagatavojušies un ar savu neatlaidību, cīņassparu un mērķtiecību liks “pasvīst” visām pretinieku komandām!

Treneris Renards Brālis

Start typing and press Enter to search