Talsu hokeja U10 komanda aizvadīja sezonas noslēdzošo sabraukumu

Talsu hokeja U10 komanda aizvadīja sezonas noslēdzošo sabraukumu

Aizvadītajā nedēļas nogalē Talsu hokeja U10 komanda aizvadīja sezonas noslēdzošo sabraukumu, kur tikās ar hokeja skolas Rīga balto komandu un Daugavpils sporta skolu.

Pirmajā spēlē iesākām lēnāk kā pretinieku komanda, līdz ar to vairāk spēlējām aizsardzībā. Lai arī tikām līdz pretinieku vārtiem un izdarījām vairākus bīstamus metienus, pretinieku vārtsargs nosargāja vārtus neskartus. Aizsardzībā neievērojām pozīcijas, ko izmantoja pretinieks un vairākus vārtus guva, izspēlējot ripu aizsargam un metot no tāluma aizsedzot mūsu vārtsargam redzamību. Spēle noslēdzās ar rezultātu 0:11 Rīgas komandas labā.

Otrā spēlē tikāmies ar Daugavpils sporta skolu. Spēles sākums bija līdzīgs kā pirmajā spēlē, ko pretinieks ātri izmantoja un jau pēc pirmajām minūtēm nonācām iedzinējos 0:3. Tas mums bija kā modinātājs, ka jāsāk spēlēt daudz aktīvāk ar piespēlēm, ko veiksmīgi izdarīja Talsu hokejisti. Precīzi saspēlējoties Alens Strēlnieks atdeva labu piespēli vārtu priekšā, ko izmantoja Ričards Balodis, gūstot vārtus. Centāmies izdarīt vairāk metienu pa vārtiem, kur veiksmīgi atlecošo ripu iemeta Martins Siliņš. No aizsardzības izlauzās Raitis Gricinskis ar precīzu metienu pārspējot pretinieku vārtsargu. Ar vairākiem vārtiem izcēlās Alens Strēlnieks un Ričards Balodis izlīdzinot rezultātu 7 pret 7. Uzvarētāju noskaidroja pēc spēles metienos, kur Talsu komandā izcēlās jaunākais hokejists Daniels Libers gūstot uzvaras vārtus!

Šogad spēlējām A grupā, līdz ar to grūto sezonu noslēdzam 9. vietā no 11 komandām.

Turpināsim trenēties, lai nostiprinātos A grupā!

Paldies komandai par cīņassparu!

Kopbilde ar Pasaules čempionāta vēstnesi Spaikiju!

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts