Talsu florbolisti veiksmīgi uzsākuši dalību trijās Latvijas čempionāta florbola līgās

Talsu florbolisti veiksmīgi uzsākuši dalību trijās Latvijas čempionāta florbola līgās

Ar aizvadītās sezonas fināla atkārtojumu starp “Talsu NSS/Krauzers” un Kocēnu “Rubeni” Kocēnos tika dots starts Latvijas 29.čempionātam florbolā. Šajā mačā talsinieki bija pārāki ar 5:4, revanšējoties par sāpīgo zaudējumu Latvijas čempionāta finālā. “Talsu NSS/Krauzers” līdz šim Elvi florbola Virslīgā aizvadījusi 4 spēles un izcīnījusi 10 punktus, ar 5:4 izbraukumā pārspējot “Rubeni”, ar 5:2 izbraukumā uzveiktas abas Galvaspilsētas studentu vienības “RTU/Rockets” un “Oxdog Ulbroka LU”, savukārt mājās – zaudējums pagarinājumā ar 5:6 “Lielvārde/Fatpipe” vienībai. Šobrīd komanda ar 10 izcīnītiem punktiem ieņem dalītu otro vietu turnīra tabulā. Kopā Virslīgas čempionātā piedalās 12 komandas, kuras aizvadīs divas spēles katra ar katru, vienu mājās, otru izbraukumā. Labākās astoņas iekļūs izslēgšanas spēlēs, kur ceturtdaļfinālā un pusfinālā cīnīsies līdz kādas komandas četrām uzvarām, bet medeļu liktenis tiks izšķirts vienā spēlē 2022.gada 15.aprīlī.

Iepriekšējās nedēļas nogalē tika dots starts arī Latvijas čempionāta 1.līgā un 2.līgā. 1.līgā komanda “Talsu NSS/Zerorisk” mājās tikās ar vienu no čempionāta favorītēm- komandu “Ogres Vilki”, kuras vārtus sargā pieredzējušais Latvijas vīriešu izlases vārtsargs Jānis Salcevičs. Sīvā cīņā izdevās sezonu iesākt ar uzvaru- 4:3. Pirmajā līgā kopā piedalās 18 komandas, kuras sadalītas divos reģionos pa 9 komandām katrā.  Ar uzvaru izdevās iesākt arī 2.līgas čempionātu, kurā “Talsu NSS/ADAX” ar 7:4 izbraukumā pārspēja FK “Ozolnieki”. 2.līgā šosezon piedalās 14 komandas, pa 7 komandām divās grupās. Komandas aizvadīs trīs apļus, izslēgšanas spēlēm kvalificējoties pa četrām komandām no katras grupas.

Līdzjutējiem ir iespēja apmeklēt spēles klātienē, uzrādot sadarbspējīgu covid19 seritifikātu. Šonedēļ iespēja klātienē vērot – trīs spēles. Piektdien 20:00 Virslīgas spēle Talsu NSS/Krauzers- Bauska, svētdien 2.līgas spēle 11:00 Talsu NSS/ADAX- Vārme un 16:00 Virslīgas spēles Talsu NSS/Krauzers- Lekrings.

 

Mārtiņš Maķevics

Foto no floorball.lv

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts