Talsu florbolisti pēc mājsēdes turpina labi iesākto florbola sezonu

Talsu florbolisti pēc mājsēdes turpina labi iesākto florbola sezonu

Talsu Virslīgas florbola komanda “Talsu NSS/Krauzers” pēc vairāk kā mēneša ilgā pārtraukumā laukumā atgriezās ar mājas spēli pret “Ķekavu”. Kā jau tas bija sagaidāms, abas komandas pēc ilgā pārtraukuma bez treniņiem zālē demonstrēja labu florbolu, kurš mijās ar daudz tehniskiem brāķiem. Līdz trešā perioda vidum ritēja līdzvērtīga cīņa, tomēr šoreiz spēli par labu sev izdevās nosvērt “Ķekavai”, kura, pateicoties sava līdera Klāva Jansona individuālajām prasmēm, 54.minūtē panāca 5:4. Spēles pēdējā minūtē, pretinieks guva vēl divus vārtus, cīņai noslēdzoties ar 4:7.  Viena diena atpūtai un laukumā bija jādodas pret Kocēnu “Rubeni”. Spēli pret Latvijas čempioniem talsinieki iesāka daudz kvalitatīvāk un apņēmīgāk un līdz trešajai trešdaļai izdevās “uzaudzēt” divu vārtu pārsvaru. Interesants izvērtās trešās trešdaļas sākums, kad divu minūšu laikā tika gūti četri vārti, diemžēl trīs reizes bumbiņa pabija mūsējo vārtos un rezultāts uz tablo kļuva 5:5. Abas komandas apmainījās ar bīstamām vārtu gūšanas iespējām, līdz mača pēdējā sekundē pēc Toma Bitmaņa piespēles vārtus pretuzbrukumā izdevās gūt Matīsam Fogelim un “izraut” uzvaru talsiniekiem- 6:5. Pēc aizvadītās cīņas “Talsu NSS/Krauzers” ar 23 punktiem desmit spēlēs ieņem pirmo vietu turnīra tabulā, tiesa tuvākie sekotāji aizvadījuši mazāku spēļu skaitu.

Pie ceturtā panākuma tikpat spēlēs tikusi pirmās līgas komanda “Talsu NSS/Zerorisk”, kura savā laukumā uzņēma “Ķekavas Buldogs” vienību un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 10:4, rezultatīvākais mūsējo rindās Mariss Bergmanis ar četriem vārtu guvumiem un vienu rezultatīvu piespēli.

2.līgas komanda “Talsu NSS/ADAX” ar 7:6 spraigā cīņā uzvarēja FK “Vārme” florbolistus un  saglabāja Rietumu divīzijā pirmo vietu pēc aizvadītām piecām spēlēm.

Talsu veterānu komanda “35+” vecuma grupā turpina simtprocentīgi. Aizvadītajā posmā Madonā tikai aizvadītas divas spēles, ar 3:2 tika pārspēti “FK Metēji/Ogre”, bet ar 7:2 “Rīgas Lauvas/Lielvārde” veterāni. Pēc aizvadītiem diviem posmiem talsiniekiem četras uzvaras četrās spēlēs.

 

Šonedēļ Virslīgā divas spēles- ceturtdien 20:00 Liepājā  FK “Kurši”- “Talsu NSS/Krauzers”. Sestdien 18:00 Talsu Valsts ģimnāzijā “Talsu NSS/Krauzers”- FBK “SĀC”. Pirmajā līgā svētdien izbraukuma spēle 18:00 Ogres 1.vidusskolā. 2.līgā sestdien Liepāja 13:00 pret Liepājas “Kurši FSS”.

 

Mārtiņš Maķevics

Foto Raimonds Švampe

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts