Talsu biatlonistiem 2022.gads sākas ar teicamiem sasniegumiem Latvijas čempionātā biatlonā – 8 medaļām

Talsu biatlonistiem 2022.gads sākas ar teicamiem sasniegumiem Latvijas čempionātā biatlonā – 8 medaļām

Varētu gandrīz teikt, ka 9.janvārī Madonas Smeceres sila sporta bāzē medaļu lietus nolija pār mūsu jaunajiem biatlonistiem. Latvijas čempionātā visās vecuma grupās, kur piedalījāmies, kāds no mūsējiem pamanījās arī aizcīnīties līdz medaļām. Izskatās, ka pandēmijas laika cītīgais treniņu darbs un priekš Kurzemes neierasti agrais ziemas sākums ir nesis augļus, un fiziski izskatāmies lielāku soli uz priekšu spēruši salīdzinājumā ar mūsu vidzemnieku konkurentiem.

Jaunākajā vecuma grupā dalībnieki sacentās slēpošanā bez šaušanas un vairāk kā pārliecinoši ātrākais 1,7 km distancē ar 40 sekunžu pārsvaru 1.vietu izcīnīja Rihards Lozbers, Martins Lūsis 32.vietā, Ralfs Lūsis 34.vietā. Nākamajā vecuma grupā labu šaušanu un gana ātru soli 3km distancē demonstrēja Ernests Solovjovs, izcīnot 2.vietu, Rainers Krišmanis 10.vietā. Pie B grupas jauniešiem 6km distancē mums dubultuzvara – 1.vietā Kristiāns Kārlsbergs, 2.vietā Aleksis Samcēvičs un, kā tas nereti gadās, mūsu brāļi Valters Bresme un Olivers Bresme arī finiša protokolā nešķirami, attiecīgi, 6. un 7.vietā. B grupas jaunietēm 5,1 km distancē 2.vietā Karīna Bernāne. Vecākajā A grupā arī neiztikām bez godalgoto pjedestāliem –  jauniešiem 7,5km distancē 2.vietā Kristers Kalašņikovs, 3.vietā Erasts Bobrovs, savukārt, pie jaunietēm 3.vietā Viktorija Spruģevica!

Biatlona treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts