Talsu biatlonisti atzīstami startē Baltijas kausā biatlonā Igaunijā

Talsu biatlonisti atzīstami startē Baltijas kausā biatlonā Igaunijā

Baltijas valstu lielākajā sporta centrā Otepē 28. un 29.decembrī bija sabraukuši spēcīgākie biatlonisti no Lietuvas, Latvijas un Igaunijas. Šajā spēcīgajā konkurencē pie godalgām spēja tikt arī vairāki Talsu biatlonisti un dažiem, kā jau tas biatlonā vienmēr ir, pietrūka viena precīza šāviena tiesa līdz goda pjedestālam. Dalībnieki sacentās divās disciplīnās – pirmajā dienā individuālajā distancē, kad par nesašautu mērķi tiek pielikts klāt soda laiks, un otrajā dienā sprintā, kad jāslēpo soda apļi.

Visaugstvērtīgākās vietas izcīnīja mūsu komandas jaunākais dalībnieks Rihards Lozbers, kurš V13 grupā pirmajā dienā izcīnīja 2.vietu, bet otrā dienā 3km sprintā bija labākais izcīnot 1.vietu. Kā nākamo jāmin Kristiānu Kārlsbergu, kurš V17 grupā 10km individuālajā distancē izcīnīja 2.vietu, bet sprintā viņu pievīla šaušana un jāsamierinās ar 5.vietu. Talsu, pašreiz labākais, biatlonists Renārs Birkentāls, kurš pārstāv Latvijas junioru izlasi visaugstākā līmeņa starptautiskās sacensībās ar ļoti augstvērtīgiem rezultātiem, šoreiz veselības apsvērumu dēļ nebija labākajā fiziskajā kondīcijā, tomēr junioru konkurencē arī spēja izcīnīt 3.vietu 10km sprintā un 5.vietu 12,5km individuālajā distancē.

Tālākie mūsu komandas dalībnieku rezultāti individuālajā un sprinta distancē sekojoši:

V19 grupā Kristers Kalašņikovs 14.vietā un 5.vietā, Erasts Bobrovs 8.vietā un 9.vietā.

S19 grupā Viktorija Spruģevica abās disciplīnās 9.vietā.

V17grupā Olivers Bresme 9.vietā un 17.vietā, Valters Bresme 10.vietā un 21.vietā, Adrians Māris Šņoriņš 14.vietā un 13.vietā.

S17 grupā Karīna Bernāne 9.vietā un 6.vietā.

V15 grupā Rainers Krišmanis 14.vietā un 16.vietā.

S15 grupā Ance Volanska 21.vietā un 16.vietā.

Vēl varam atzīmēt, ka Talsus vīru konkurencē pārstāvēja Gints Lūsis, sprintā izcīnot 3.vietu, savukārt veterānu konkurencē abas dienas uzvaru svinēja Gatis Neimanis, Jānis Neimanis izcīnīja 2.vietu un trešo vietu.

Biatlona treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts