Talsu badmintonistu starti Olaines novada atklātajā čempionātā

Talsu badmintonistu starti Olaines novada atklātajā čempionātā

Aizvadītajā sestdienā, 19.februārī, Jaunolaines sporta kompleksā notika Olaines novada čempionāts, kurā piedalījās pieci Talsu novada Sporta skolas audzēkņi. Šis turnīrs tika organizēts A un B grupās, kur piedalījās gan jaunieši, gan pieaugušie.

B grupas vīriešu vienspēlēs Andrejs Vilnis izcīnīja 1.vietu, Henriks Godhards Jankevics ieguva 6.vietu, bet mūsu jaunākais šī turnīra dalībnieks Ričards Klāvs Miezītis ieguva 11.vietu. B grupas sieviešu vienspēlēs Evelīna Freija izcīnīja 1.vietu, bet Melisa Romaņuka 3.vietu.

Šajās sacensībās jaunieši spēlēja arī jauktās dubultspēles XDA grupā. H.G.Jankevics, spēlējot kopā ar ķīniešu tautības sportisti Xin Zeng, ieguva augsto 1.vietu. A.Vilnis, spēlējot kopā ar M.Romaņuku, ieguva 3.vietu, bet E.Freija, spēlējot kopā ar ķīniešu tautības sportistu Yuxiang Zheng ieguva 6.vietu.

 

Paldies jauniešiem par dalību šajās sacensībās.

Badmintona treneris E.Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts