Talsu badmintonisti piedalās Igaunijas kausā “Noorte GP”

Talsu badmintonisti piedalās Igaunijas kausā “Noorte GP”

Sestdien, 22.septembrī Igaunijas kūrortpilsētā Pērnavā notika Igaunijas jauniešu kausa “Noorte GP” 1.posms. No Talsiem uz Pērnavu devās 3 spēlētāji: Patriks Kandis, Aleksis Emiljans Kviesis un Ivars Pone.
Talsu badmintonistiem pretī stājās spēcīgie Igaunijas spēlētāji, kuriem ir cits spēles stils, tāpēc mūsu sportistiem tā bija lieliska pieredze savu iemaņu pilnveidošanai. Uzvarot visus izliktos pretiniekus, no savas apakšgrupas tālāk tikt izdevās tikai Patrikam Kandim. Šīs sacensības viņš beidza ar dalīto 3./4.vietu. A. E. Kviesis ieguva dalīto 6.-16.vietu, bet I. Pone – dalīto 6.-17.vietu.

Treneris E.Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts