Talsu badmintonisti izcīna medaļas sacensībās badmintonā “Zelta volāns”

Talsu badmintonisti izcīna medaļas sacensībās badmintonā “Zelta volāns”

10.septembrī notika “Zelta volāns” sacensības Baložos. Sestdien sacensībās piedalījās Evelīna Freija, Melisa Romaņuka, Ričards Klāvs Miezītis un Aleksis Emiljans Kviesis. MSA grupā kopā piedalījās 20 spēlētāji, Aleksis Emiljans Kviesis ieguva 19.vietu. MSB grupā kopā piedalījās 16 spēlētāji, Ričards Klāvs Miezītis ieguva 15.vietu. MDB vīriešu dubultspēļu grupā kopā piedalījās 11 komandas, Aleksis Emiljans Kviesis ar Ričardu Klāvu Miezīti ieguva 7.vietu. WSB grupā kopā piedalījās 8 spēlētāji, Evelīna Freija izcīnīja 2.vietu un Melisa Romaņuka ieguva 8.vietu. WDB sieviešu dubultspēļu grupā kopā piedalījās 5 komandas , Evelīna Freija, spēlējot kopā ar Melisu Romaņuku ieguva 3.vietu.

Svētdien, Talsu novada Sporta skolu pārstāvēja 5 dalībnieki: Lība Zandberga, Andželika Zeiferte, Dārta Zandberga, Alekss Deniss Dimiņš un Armands Znotiņš.

GSU 13 grupā kopā piedalījās 7 dalībnieces. Andželika Zeiferte ieguva 1.vietu, Lība Zandberga ieguva  2.vietu un Dārta Zandberga ieguva  3.vietu.

BSU15 vienspēļu grupā piedalījās kopumā 8 dalībnieki. Armands Znotiņš ieguva  1.vietu un Alekss Deniss Dimiņš ieguva  2.vietu.

Paldies organizatoriem, Talsu novada sporta skolai un audzēkņa vecākiem par atbalstu!

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts