Talsu Badmintona grupas 15 gadu Jubilejas sacensības!

Talsu Badmintona grupas 15 gadu Jubilejas sacensības!

DSCF2575

Talsos ar Badmintona sportu ir nodarbojušies vairakkārt, bet vienmēr ir radies kāds iemesls, lai labi darbojošās grupas savus darbus apturētu.  Mūsu grupa dibināta 1999.gada septembrī  pēc divu mazu meiteņu IEVAS un ILZES, kuras tolaik 7 un 3,5 gadu vecumā bija jau labas solistes, patstāvīgas domas un lūguma tētim tikai nedaudz palīdzēt. Ļoti neticami ātri ir jau pagājuši 15. Gadi mūsu darbā, ar dažādiem patīkamiem un arī smagiem notikumiem. Tāpēc 6.septembrī  biju paredzējis mūsu grupas 15.gadu jubilejas sacensības.

Mūsu jubileja izdevās ļoti patīkama un atkal pateicoties grupas bērnu vecākiem – AIGARA Omīte sagādāja mums visiem saldu pārsteigumu ar Lielu kūku, kura pietika visiem sportistiem un ciemiņiem. PALDIES par dāvanām grupas bērnu vecākiem un mūsu draugiem sportistiem no Liepājas.

Rezultāti:   

U-11 grupā  MS 1.v. Patriks Kandis, 2.v. Matīss Bisenieks, 3.v. Tonijs Dērings.  WS 1.v. Anna  Akermane, 2.v. Alise Kleinberga, 3.v. Elēna  Afoņina.   

U-13 GRUPĀ  MS  1.v.Gustavs Dāvids Brečs (Liepāja),2.v.  Aigars Roderis-Roderts , 3.v. Mārtiņš Vārna, 4.v. Filips Ēcis, 5.v. Jēkabs Konošonoks, 6.v. Henriks Jankevics, 7.v. Dāvis Rapītis, 8.v. Toms Kalniņš, 9.v. Ēriks Demiters, 10.v.Rainers Apsītis, 11.v.Anrijs Zaķis (Liepāja).   MD  1.v.A.Roderis-Roderts un M.Vārna, 2.v. H. Jankevics un D. Rapītis,  3.v. J. Konošonoks un F. Ēcis, 4.v.P. Kandis un M. Bisenieks, 5.v. Ēriks Demiters un T. Dērings.

 U-15 GRUPĀ  WS  1.v.Ieva Abigaila Valgelina, 2.v. Nikola Kalniņa, 3.v.Santa Straume, 4.v. Viktorija Gilberte, 5.v. Alise Stalidzāne, 6.v. Rebeka Stašāne, 7.v. Tereza Vāgentroca, 8.v. Alise Girevica.    MS  1.v.  Andris Raivis Verners, 2.v. Kristaps Vārna, 3.v. Artis Granovskis (Liepāja) , 4.v.Pēteris Tauriņš (Liepāja), 5.v. Dans Bisenieks, 6.v. Pēteris Ēcis.    WD 1.v. Ieva Valgelina un Nikola Kalniņa, 2.v. S. Straume un V. Gilberte, 3.v. R. Stašāne un A. Stalidzāne. MD. 1.v. A.R. Verners un Kr. Vārna, 2.v. G. Brečs un A. Granovskis (abi  Liepāja).  

U-17 GRUPĀ WS  1.v. Annija Kuzma, 2.v. Elza Āboliņa.  MS  1.v. Renārs Krastiņš, 2.v.Jēkabs Akermanis, 3.v.Artis Einštāls, 4.v. Māris Nagobads.   U-19 +Pieaugušo GRUPA MS  1.v.Gunārs Granovskis, 2.v. Aigars Brečs, 3.v. Romāns. Goluza (visi Liepāja), 4.v. Dāvis Lēvalds, 5.v. Andris Raivis Verners, 6.v. Annija Kuzma, 7.v. Elvijs Raudis, 8.v. Henriks Apsītis.

Nākošās sacensības izbraukumā 13. septembrī  Siguldā. Ļoti patīkami, ka pirmo reizi Talsu Sporta Skolas komanda brauks ar diviem treneriem, jo no 1.septembra  ar mūsu grupu darbojas sens mūsu draugs un Kristīgās v-sk . sporta skolotājs Edgars Kviesis, ar kuru jau sadarbojamies ilgus gadus. Tāpēc no viņa skolas nāk daudzi mūsu sportā ļoti labi sportisti.

Ar cieņu,

Talsu novada Sporta Skolas Badmintona nodaļas treneris Jānis Pētersons.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts