Talsos U-14 un U-18 futbolisti tiekas ar Olaines vienaudžiem

Talsos U-14 un U-18 futbolisti tiekas ar Olaines vienaudžiem

Trešdien, 19.jūnijā Talsu novada Sporta skolas futbolisti savā laukumā uzņēma U-14 un U-18 komandas no Olaines. Pirmajā spēlē U-14 sastāvā Edgars Zaļupe guva 2 vārtus. Noskanot spēles beigu signālam, rezultāts bija 2-2. Ar Olaines komandu tiek dalīta 1. un 2.vieta apakšgrupā. U-18 komanda aizvadīja vienu no labākajām spēlēm sezonā, tas atspoguļojās arī rezultātā. 3-0. Šajā spēlē tika nopelnīta arī sarkanā kartīte, kā rezultātā komanda ‘1.puslaikā palika 10 spēlētāju sastāvā. Spiedien no pretinieku puses bija ļoti liels. Lieliska komandas spēle ļāva noturēt vārtus neskartus. Mazākumā Mārcis Krūmiņš pielika punktu, iesitot trešos vārtus.

Ceturtdien, 20.jūnijā U-18 komandai bija vēl viena spēle. Talsu novada Sporta skolas komanda laukumā tikās ar JDFS Alberts komandu un piedzīvoja pamatīgu zaudējumu.

 

Treneris Aivars Eņģelis

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts