Talsos norisinājās sacensības par godu Irmas un Roberta Freimaņu piemiņai

Talsos norisinājās sacensības par godu Irmas un Roberta Freimaņu piemiņai

Mūsu vienīgo finansiālo atbalstītāju IRMAS un ROBERTA piemiņas sacensības rīkojam katru gadu vienos datumos- 28. Un 29. Decembrī, jo IRMA ir dzimusi 29.decembrī 1912.gadā un nodzīvoja ilgu un notikumiem bagātu dzīvi 94 gadus. Šogad viņai būtu 101.gads. Savukārt ROBERTS pirms kara bija beidzis Latvijas Kara Akadēmiju, bet ienākot Latvijā okupantu armijai kopā ar Ģenerāļa KUREĻA grupu iegāja Latvijas mežos, jo neticēja tā laika solītājiem, ka Oficierus atstās dzīvus. Tā Ģenerāļa Kureļa drosmīgā grupa cīnījās pret divām Latvijas okupantu armijām visu kara laiku līdz kara beigām, kad viņi padevās Vācu un pēc tam Amerikāņu armijai. Tā ROBERTS visu garo mūžu nodzīvoja AMERIKĀ, un atgriezās pie savas jaunības dienu Lielās Mīlestības IRMAS tikai 1995.gadā un atkārtoti noslēdza laulību. Tā ir ļoti gara un neticama MĪLESTĪBA, jo IRMA un ROBERTS ir jaunībā dejojuši vienā pāri, kopā ir dziedājuši (tas tagad ir ļoti precīzi pārgājis uz abām mazmeitām IEVU un ILZI, kuras arī ir dziedātājas jau no mazām dienām.)           Šoreiz sacensībās bērnu vietas:

U-11 GRUPĀ   WS 1.vietā Katrīna Freiberga, 2.v. Anna Akermane.   MS  1.vietā Mārtiņš Vārna, 2.v.Patriks Kandis, 3.v.Roberts Tropiņš, 4.v.Henriks Godhards Jankevics, 5.v.Raivis Rutkis.  MD 1.v. Mārtiņš Vārna un Katrīna Freiberga, 2.v. Patriks Kandis un Roberts Tropiņš, 3.v. Raivis Rutkis un Henriks Jankevics.

U-13  GRUPĀ  bija ieradusies tikai viena meitene IEVA VALGELINA, kura cītīgi cīnījās starp zēniem saņemot Zelta medaļu no meiteņu grupas.  MS 1.v.Aigars Roderis-Roderts, 2.v. Filips Ēcis, 3.v.Jēkabs Makstnieks, 4.v. Kristaps Vārna, 5.v. Rainers Apsītis.   MD 1.v. AIGARS RODERIS-Roderts un IEVA Valgelina, 2.v.Jēkabs Makstnieks un Rainers Apsītis, 3.v. Filips Ēcis un Kristaps Vārna.

Lielāko grupu zēni, lai paaugstinātu spēļu pieredzi spelēja visi kopā sadalot arī vietas, bet pie apbalvošanas kā vienmēr izdalām pa vecumu grupām. Kopējā  MS 1.v. RIHARDS PRIEDOLS, 2.v.Raivis Reinfelds, 3.v. Ričards Meženieks, 4.v. Kristians Priedols, 5.v.Andris Raivis Verners, 6.v.Matīss Putniņš, 7.v. Renārs  Krastiņš, 8.v. Dāvis Lēvalds, 9.v.Jēkabs Akermanis, 10.v. Dmitrijs Amosovs, 11.v.Pēteris Ēcis, 12.v. Artis Einštāls.      Izdalot zēnus pa vecuma grupām:

U-15 GRUPĀ MS  1.v. Andris Raivis Verners, 2.v.Jēkabs Akermanis, 3.v. Pēteris Ēcis.

U-17  GRUPĀ  MS 1.v. Ričards Meženieks, 2.v. Matīss Putniņš, 3.v.Renārs Krastiņš, 4.v. Artis Einštāls     WS 1.v.Kristiana Mirecka, 2.v. Elza Āboliņa.    Kopējā MD 1.v.Rihards Priedols un Kristians Priedols, 2.v. Andris Raivis Verners un Matīss Putniņš, 3.v. Ričards Meženieks un Raivis Reinfelds.     MIX  1.v.Dmitrijs Amosovs un Kristiana Mirecka, 2.v.Jēkabs Akermanis un Elza Āboliņa.

Nākošās sacensības Talsos būs 18 .janvārī Kurzemes Pieaugušo Meistarsacīkstes.

Nākošās izbraukuma sacensības Rīgas Olimpiskā Centrā BABOLAT OUPEN 26.janvārī.

 

DSCF1474 DSCF1469 DSCF1456

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts