Talsos būs “Baltā cerību kausa 2014” posms

Talsos būs “Baltā cerību kausa 2014” posms

5827738_ORIGINAL_1406213414.jpg

No 31.jūlija līdz 3.augusta notika Rīgas Riteņbraukšanas skolas rīkotās sacensības jauniešiem šosejā – daudzdienu brauciens, kurā piedalījās arī Talsu novada Sporta skolas pārstāvji. Talsu novada sporta skolas komanda kopvērtējumā ierindojās 4.vietā. Šo vietu palīdzēja izcīnīt Kristers Ansons, Daniels Eglītis, Raimonds Zlotņikovs, Miks Kamļevs un Ronalds Zlotņikovs. Individuāli 2.vietu izcīnīja Kristers Ansons, Raimonds Zlotņikovs ieguva 18.vietu, Miks Kamļevs – 21.vietu. Tika noteikti arī aktīvākie riteņbraucēji, un Kristers Ansons šai vērtējumā bija trešais labākais. 

To, kā startē mūsu riteņbraucēji, varēsim vērot arī mēs. 17.augustā 11:00 Talsu 2.vidusskolas stadionā tiks dots starts Latvijas sacensību “Baltais cerību kauss 2014” kārtējam posmam, arī finišs būs tepat. Sportisti dosies pa daudziem novada ceļiem. Grupas brauciens zēniem un meitenēm būs 30km garš, jaunieši un jaunietes veiks 50 km.

Paralēli Talsu 2.vidusskolas stadionā notiks arī bērnu riteņbraukšnas svētki, kuros varēs piedalīties pedāļu minēji no 3 līdz 12 gadiem. Atkarībā no vecuma viņi veiks distanci no 200m līdz 6,4km. 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts