Talsos aizvadīts ZU11 vecuma grupas finālposma pirmais sabraukums.

Talsos aizvadīts ZU11 vecuma grupas finālposma pirmais sabraukums.

ZU11 grupā kopā piedalījās 10 komandas, bet finālposmā, kur komandām būs jāaizvada divas spēles katrai ar katru, startēs FK Kurši, Talsu NSS/Krauzers, Ķekavas Bulldogs, CPSS/Lekrings un FS Masters/Ulbroka.
Pirmajā spēlē tikās Talsu NSS/Krauzers un FS Masters/Ulbroka. Regulārajā čempionātā pārāki ar 5:1 un 3:2 abas reizes bija talsinieki,un arī šoreiz mājinieki apliecināja savu favorīta statusu un uzvarēja spēli ar 8:1. Par labāko ulbrokiešu rindās tika atzīts Edijs Šenbergs, bet mājiniekiem vārtsargs Sandijs Gabriels Siliņš.
Otrajā spēlē tikās Ķekavas Bulldogs un Liepājas Kurši. Lai arī ķekavnieki šosezon demonstrē diezgan labu sniegumu,
liepājnieku zaudējums pēcspēles soda metienos bija diezgan negaidīts, jo liepājnieki divu sezonu laikā bija piedzīvojuši tikai vienu zaudējumu. Labākais spēletājs liepājnieku rindās- Gustavs Griezītis, kurš guva vienus vārtus un vieniem asistēja, bet ķekavnieku rindās par labāko tika atzīts vārtsargs Alekss Birkenfelds.
Trešajā spēlē īsts trilleris tika aizvadīts starp Talsu NSS/Krauzers un CPSS/Lekrings vienībām. Cēsinieki otrā perioda sākumā izvirzījās vadībā ar 4:1, bet pēc talsinieku pieprasītā minūtes pārtaukuma, pēc Daniela Karlsona, diviem Klāva Araka un Roberta Vegnera precīziem metieniem, periodu vadībā ar 5:4 noslēdz talsinieki. Trešajā trešdaļā rezultātu izlīdzina cēsinieks Bruno Beķeris, bet pus minūti pirms spēles beigām pie sava otrā panākuma tiek Roberts Vegners- 6:5! Par labāko spēlētāju Talsu NSS/Krauzers rindās tiek atzīts uzvaras vārtu autors Roberts Vegners, bet cēsiniekiem Arnolds Zariņš.
Ceturtajā spēlē Kurši viegli tika galā ar FS Masters/Ulbroka, izvirzoties vadībā pat ar 6:0. Ulbrokiešiem izdevās gūt gandarījuma
vārtus vien divas minūtes pirms spēles beigām, piekāpjoties ar 1:6. Labākais spēlētājs Kuršiem- Roberts Alanderis,
ulbrokiešiem- Renārs Rēders.
Piektajā spēlē CPSS/Lekrings apspēlēja ķekavniekus ar 8:3. Līdz pat spēles vidum ritēja līdzīga cīņa, bet cēsiniekiem izdevās pārlauzt spēli savā labā un gūt piecus bezatbildes vārtus. Iespējams, uzvara pār Latvijas čempioniem, buldogiem prasīja pārāk daudz spēka. Labākais cēsiniekiem – Jēkabs Berkolts ar diviem vārtu guvumiem un trim rezultatīvām piespēlēm, bet
ķekavniekiem – Kristers Elksnis.
Sestajā spēlē tikās abas līdervienības: regulārā čempionāta uzvarētāji Kurši un otrā vieta -Talsu NSS/Krauzers. Regulārajā čempionātā abas komandas pa reizei apmainījās ar uzvarām abās spēlēs fiksējot rezultātu 4:2. Šoreiz daudz apņēmīgāk iesāka Kurši, kas līdz otrā perioda beigām panāca pat 6:1. Lai arī talsiniekiem izdevās uzvarēt trešo trešdaļu, vēl viena pakaļdzīšanās komandai nebija pa spēkam un tika piedzīvots zaudējums ar 3:6. Labākais talsiniekiem Daniels Karlsons, Kuršiem- vārtsargs Mārcis Zanders.
Finālposma pirmo dienu noslēdza FS Masters/Ulbroka un CPSS/Lekrings. Pirmie vārtus guva ulbrokieši, bet cēsinieki klusēja līdz pat trešajam periodam. Trešā perioda sākumā CPSS/Lekrings rezultātu izlīdzināja, bet perioda pēdējā minūtē guva divus vārtus un svinēja uzvaru ar 3:1.
Nākošais finālposma sabraukums notiks Ķekavā 7.maijā.

Treneris Mārtiņš Maķevics

image(7) image(6) image(5) image(4) image(3) image(2) image(1)

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts