Talsinieku sasniegumi Liepājas atklātajās badmintona sacensībās

Talsinieku sasniegumi Liepājas atklātajās badmintona sacensībās

Aizvadītajā sestdienā Liepājā notika šīs sezonas pirmās sacensības badmintonā.  Šīs sacensības notika  A, B, C meistarības tautas klasē. Paši mazākie startēja C klasē. Labus panākumus jauktajās vienspēlēs C grupā guva Andželika Zeiferte, izcīnot otro vietu. Šajā pat grupā Armands Znotiņš ieguva ceturto vietu. Dārta Zandberga ieguva sesto vietu, bet māsa Lība Zandberga ieguva septīto vietu. Kristofers Brūveris šajā grupā ieguva astoto vietu.

Šie paši jaunieši spēlēja arī dubultspēli, kurās Andželika Zeiferte, spēlējot kopā ar jaunieti no Liepājas izcīnīja pirmo vietu. Abas māsas Dārta un Lība Zandbergas, spēlējot kopā,  izcīnīja otro vietu, bet trešo vietu ieguva Armands  un Kristofers.

Sieviešu vienspēļu WSA grupā vislabāk no talsiniecēm veicās Evelīnai Freijai, iegūstot piekto vietu. Devīto vietu šajā grupā ieguva Aurora Laizāne, bet Melissa Romaņuka ieguva vienpadsmito vietu.

Šīs meitenes spēlēja arī  dubultspēles, kur Evelīna kopā ar Melissu ieguva sesto vietu.

Jauktajās dubultspēles Melissa, spēlējot kopā ar Ričardu Miezīti, izcīnīja augsto trešo vietu. Bet Evelīna kopā ar Aleksi Dimiņu ieguva ceturto vietu. Valters Brālis savās pirmajās sacensībās kopā ar Auroru Laizāni ieguva septīto vietu.

Vīriešu vienspēļu MSA grupā Henriks Jankevics ieņēma sesto vietu, bet Aleksis Emiljans Kviesis ieņēma 10. vietu. Šie puiši spēlēja arī dubultspēli, kur H.Jankevics ieguva otro vietu, bet A. E.Kviesis trešo vietu.

MSB vīriešu vienspēļu grupā Ričards Klāvs Miezītis ieguva ceturto vietu, Alekss Deniss Dimiņš ieguva piekto vietu, bet Valters Brālis sesto vietu.

Vīriešu dubultspēļu MDB grupā A.D.Dimiņš kopā ar R.K.Miezīti ieguva otro vietu, V.Brālis ieguva trešo vietu.

Šīs bija pēdējās sacensības pirms Latvijas čempionāta, kurās varēja iegūt tik vērtīgos reitinga punktus.

Latvijas Jaunatnes čempionāts U13/17/21 jau 25.-26. septembrī Valmierā.

Latvijas Jaunatnes čempionāts U11/15/19 – te pat Talsos 2.-3. oktobrī.

Labākajiem būs iespēja piedalīties pieaugušo Latvijas čempionātā, kurš norisināsies arī te pat Talsos 9.-10.oktobrī.

 

Badmintona treneris Edgars Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts