Talsiniekiem medaļas Latvijas smaiļotāju un kanoe airētāju VFS sacensībās

Talsiniekiem medaļas Latvijas smaiļotāju un kanoe airētāju VFS sacensībās

Sestdien,18.februārī Limbažos bija sabraukuši smaiļotāji un kanoe airētāji no visas Latvijas, lai piedalītos Latvijas smaiļotāju un kanoe airētāju VFS sacensībās. No Talsu novada Sporta skolas  sacensībās piedalījās 20 smaiļošanas un kanoe airēšanas nodaļas audzēkņi. Sacensību dalībnieki mērojās spēkiem 7 disciplīnās atbilstoši vecuma grupai. Uzvarētāji tika noteikti katrā disciplīnā, ja kādā disciplīnā dalībnieku skaits vecuma grupā bija virs 20, tad apbalvoti tika 6 labākie.

Talsu novada Sporta skolas audzēkņu godalgotās vietas:

Samanta Zdanoviča 800 m skrējienā izcīnīja 1.vietu;

Emīlija Finka 600 m skrējienā izcīnīja 3.vietu;

Ričards Ribuzuls 600m skrējienā izcīnīja 5.vietu, presē ar/bez kāju atbalsta izcīnīja 4.vietu.

Treneris Velibors Marinkovičs

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts