Talsu biatlonistiem medaļas Baltijas kausā biatlonā 4.kārtā Ignalinā

Talsu biatlonistiem medaļas Baltijas kausā biatlonā 4.kārtā Ignalinā

Februāra izskaņā, kad ziema nedaudz atgriezusies arī Talsu pakalnos, jaunie Talsu biatlonisti devās uz Ignalinu Lietuvā, kur norisinājās Baltijas kausa sacensības biatlonā 4.kārta. Šoreiz konkurence dažās vecuma grupās nebija tik liela kā parasti Baltijas kausā, bet tāpat bija ieradušies gan igauņi, lietuvieši, latvieši un arī 2 somu sportisti.

Pirmajā dienā dalībnieki sacentās biatlona sprintā. S19 grupā 6km distancē 1.vietu ieguva Karīna Bernāne. M19 grupā 7,5km sprintā 1.vietā Aleksis Samcēvičs, 2.vietā Kristers Kalašņikovs un 3.vietā Kristiāns Kārlsbergs. M17 grupā 6km distancē 4.vietā Olivers Bresme, 6.vietā Valters Bresme, 10.vietā Ernests Solovjovs, 11.vietā Adrians Māris Šņoriņš, 15.vietā Rainers Krišmanis.

Otrā dienā masu starti. S19 grupā 7,5 km distancē 2.vietā Karīna Bernāne. M19 grupā 10km distancē atkal pjedestāls mūsējiem, tikai secība savādāka – 1.vietā ar ļoti labu šaušanu Kristers Kalašņikovs, 2.vietā Kristiāns Kārlsbergs, 3.vietā Aleksis Samcēvičs, 6.vietā Erasts Bobrovs. M17 grupā 7,5km distancē 5.vietā Ernests Solovjovs, 9.vietā Valters Bresme, 10.vietā Olivers Bresme, 13.vietā Adrians Māris Šņoriņš, 15.vietā Rainers Krišmanis.

 

Biatlona treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts