Talsi/Krauzers uzvar Ulbroka/FS MASTERS

Talsi/Krauzers uzvar Ulbroka/FS MASTERS

Aizvadītajā nedēļā divas spēles „Elvi Virslīgā”. Sestdien „Talsi/Krauzers” uzņēma „Ulbroka/FS Masters”, bet svētdien viesos sacentās ar „Mogo- RTU/Rockets”.
Pret „Ulbroka/FS Masters” apņēmīgāk iesāka talsinieki, bet pie pirmā vārtu guvuma perioda vidū tika viesi. 14.minūtē nesaprašanos starp pretinieku komandas aizsargiem un vārtsargu izmantoja Haralds Roze rezultātu izlīdzinot. Minūti vēlāk pie pirmajiem vārtiem Virslīgā tika Viesturs Rubenis un jau nākamajā uzbrukumā neatļauti tika kavēts Krišs Treimanis, par ko tika nozīmēts soda metiens, kuru Krišs lieliski realizēja. Perioda izskaņa gan kā auksta duša talsiniekiem, jo minūti pirms beigām viesi divus vārtus atguva- 3:3. Otrais periods par labu talsiniekiem- jau pirmajā minūtē lielisku standartsituācijas izspēli noslēdz Alberts Jēkabsons. Pretinieki ar soda metiena palīdzību vienus rezultātu izlīdzina, bet vēlreiz precīzs ir Jēkabsons un arī otrs talsinieku leģionārs Mārtiņš Lapsiņš- 6:4.
Trešais periods talsiniekiem iesākas ar spēli mazākumā, kura laikā Krišam Treimanim izdodas izskriet pretuzbrukumā un lai arī līdz ar vārtu guvumu laukumā atgriežas arī noraidītais spēlētājs, faktiski mūsējiem kārtējais vārtu guvums mazākumā šajā sezonā. Tālāk „Talsi/Krauzers” spēlētājiem pāragri piezogas doma par rezultāta noturēšanu, bet pretinieks turpina gūt vārtus un četras minūtes pirms cīņas beigām rezultātu izlīdzina- 7:7. Atbildi parādā nepaliek Deivids Barkovskis- 8:7, un kad pretinieks nomaina vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju Krišs Treimanis pamanās gūt savu jau trešo „hat-trick” šajā sezonā un panākt it kā drošo- 9:7. 50 sekundes pirms cīņas beigām Krišs Treimanis pamanās iedzīvoties divu minūšu noraidījumā un pretinieks, spēlējot 6:4 rezultāta starpību samazina līdz minimumam, kad līdz beigām ir palikušas 25 sekundes. No centra izspēles uz vārtiem laužas pretinieku komandas uzbrucējs, un diezgan strīdīgā situācijā tiesneši nozīmē soda metienu uz talsinieku vārtiem un pēc tam tikpat strīdīgā situācijā soda metienu neieskaita, ļaujot „Talsi/Krauzers” svinēt uzvaru.
Par mača labāko spēlētāju viesu rindās tiek atzīts Jānis Jaunzems, bet „Talsi/Krauzers” komandā Alberts Jēkabsons.
Jau nākamajā dienā „Talsi/Krauzers” dodas uz Spuņciemu, lai stātos pretī „Mogo-RTU/Rockets vienībai”. Pirmais periods diezgan miegains abu komandu izpildījumā, jo abām vienībām smagas spēles aiz muguras. Pirmais periods noslēdzas par labu mājiniekiem- 3:2. Mūsējiem vārtus gūst Deivids Barkovskis no Jāņa Ragovska piespēles un Ģirts Šķuburs no Andra Blumbaha piespēles. Otro periodu izšķir spēle nepilnos sastāvos- studenti gūst vārtus gan spēlējot četri pret trīs, gan četri pret četri un periods noslēdzas neveiksmīgi ar 2:6. Lūzumu mačā varēja panākt trešās trešdaļas sākumā- vārtus guva Jānis Ragovskis un Alberts Jēkabsons un 45.minūtē tika nozīmēts soda metiens uz pretinieku vārtiem, kuru šoreiz nerealizēja Krišs Treimanis. Priekš pakaļdzīšanās spēki šoreiz pietrūka un, lai arī vēl vienus vārtus spēles izskaņā spēlējot seši pret pieci atguvām, rezultātā zaudējums ar 5:9.
Pēc aizvadītām astoņām spēlēm, „Talsi/Krauzers” ar četrām uzvarām un 11 punktiem dala 5-8.vietu ar „Valmieru un Rubeni”. Nākamo spēli „Talsi/Krauzers” aizvadīs 31.oktobrī, kad 19:00 Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zālē uzņems Latvijas čempionus Cēsu „Lekrings”.

Treneris M.Maķevics

 

177

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts